Razer DeathAdder V2 vs. Zowie EC2 espor oyuncu mouse

voltage

Decapat
Mouse alacağım şu anki farem çok kötü avago 5050'di sanrım. Sensörü çok kötü olduğu için bu iki mouse bakmaya karar verdim hangisi daha iyidir? CS:GO için söylüyorum genel olarak Razer BenQ'ya göre çok ucuz fakat BenQ'nun CS:GO konusunda çok iyi olduğunu biliyorum. Bunlardan ötürü kafam çok karışık. Bende buraya geldim. Şimdiden teşekkürler.

Razer V2 malzeme kalitesinden dolayı tuşlar arası tıklama farklılığı, gövde sallanması vb. sorunları olabilir. Kötü malzeme kalitesi var maalesef. Küçük mouse denemez. Ölçülerine bakın. Sensör olarak çok iyi. Zaten kendini o alanda kanıtlamış bir mouse. Zowie hakkında bilgim yok.

Son düzenleme:
Zowie kullanıyorum hiç memnun olmadığım kadar memnunum V2 de kullandım güzel ama eline uyuyosa. Bence FPS için kablolu mouse arıyorsan zowie ömürlükbir tercih olacaktır.

Hocam fare elime uyuyor o konuda sıkıntım yok fakat sensör bakımına en iyi olan mouse hangisidir bu konuda bir bilgim yok.
Zowie sensörü 3360
Deathadder V2 ise kendi özel sensörü vardı ama v2 nin bir takım kronik sorunları vardı sanırım, Zowie alabilirsiniz.

Sensör konusunda Zowie EC2 = 250 ips 50g hızlanma
V2 = 650ips 50g hızlanma

Suan bende Razeri araştırmaktayım. Hakkında kötü bir yorum görmedim ama henüz karar vermedim. Razerin sensörü piyasadaki en iyi sensör diye yorumlar gördüm burada bir arkadaş kronik sorunları var demiş.

Suan bende Razeri araştırmaktayım. Hakkında kötü bir yorum görmedim ama henüz karar vermedim. Razerin sensörü piyasadaki en iyi sensör diye yorumlar gördüm burada bir arkadaş kronik sorunları var demiş.
Evet forumda sorunu yaşayan çok kişi vardı araştırırsanız görebilirsiniz benim aldığım farede sorun yoktu ama sizde olmuycak diye bir kaide yok.

Aynen bende en iyi sensör diye biliyorum fakat Zowie neden bu kadar pahalı? Onu anlamış değilim. İsminden midir acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı