Razer Deathadder V2 vs Zowie ZA12-C vs Zowie EC2-C

Reavex

Decapat
Daha fazla  
Bu 3 mouse arasında kaldım. Razer sensör konusunda çok iyi. Fiyat olarak neredeyse 2 katı daha ucuz. Ama zowie markası çok fazla ilgimi çekiyor. Özellikle ZA12-C modeli çok hoş bence. Boyut konusunda parmaklarım uzun o yüzden emin olamadım.

DeathAdder V2 kullanıyorum çok memnunum ben Corsair champion series RGB'den geçtim ikisi de hafif mouse alışman kolay oldu Rival 600 ağır geldi alışamadım mesela.

DeathAdder V2 kullanıyorum çok memnunum ben Corsair champion series RGB'den geçtim ikisi de hafif mouse alışman kolay oldu Rival 600 ağır geldi alışamadım mesela.
Kesinlikle DeathAdder V2
Kullanıyorum ve çok memnunum kaliteyi hissediyorsun resmen.
Eksileri neler mesela var mı şurası kötü dediğiniz bir nokta?

Şu anlık eksi kısmı var mı diye düşünüyorum da tek sevmediğim kısmı fare iki parça gibi alt ve üst ayrı birleştirilmiş hah o iki kısım arasında minik bir açıklık var gibi çok takan biriysen acaba fare açıldı mı diye düşünüyorsun.

Şu anlık eksi kısmı var mı diye düşünüyorum da tek sevmediğim kısmı fare iki parça gibi alt ve üst ayrı birleştirilmiş hah o iki kısım arasında minik bir açıklık var gibi çok takan biriysen acaba fare açıldı mı diye düşünüyorsun.

Fare orta teker hissiyatı kötü yukarı aşağı kaydırma ve orta tuş tıklaması Rival 600 daha iyiydi orta tuş olarak.

Profesyonel olarak oyun oynadığım için gerçekten mouse seçimi önemli benim için eğer başka önerileriniz varsa yazın lütfen.
Bütçe yetiyorsa kablosuz olarak:

Kablolu olarak:

DeathAdder V2'ye göre;
Zowie EC2-C daha ağır, skatezleri daha kötü, click latency olarak daha geç, sensör olarak da bir tık daha kötü.

Zowie ZA12 daha ağır, skatezleri daha kötü, click latency EC2-C'den de geç ve yine aynı şekilde sensör olarak daha kötü.

Geri
Yukarı