Razer, Deathadder V2 X Hyperspeed oyuncu faresini duyurdu!

KENDİNCE ÖZELLEŞTİR.

Kişiliğinizi sergilemesi için Deathadder V2 X Hyperspeed'inizi özelleştirin. Sürekli büyüyen çok sayıda resmi lisanslı tasarım arasından seçim yapın ya da sıfırdan benzersiz bir tasarım yaparak yaratıcılığınızla hava atın.

banner-razer-customs-desktop.jpg

İKONİK KONFOR.

13 milyondan fazla hayran tarafından güvenilen, Deathadder'ın ikonik şekli sayısız profesyonel oyuncular için diğer herhangi bir fareden daha fazla zafer sağladı- buna üç kez League Of Legends şampiyonu olan "Faker" da dahil.

razer-deathadder-v2-x-hyperspeed-edge-desktop.jpg

DÜŞÜK GECİKME. YÜKSEK PERFORMANS.

En üst düzey oyun farelerimizde kullanılan yüksek hızlı Razer™ HyperSpeed Kablosuz teknolojisinin aynısını içeren düşük gecikmeli kablosuz bağlantıyla gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarın.

Bluetooth ile 615 saate varan pil ömrü*. Her gün kullanım için maksimum pil ömrü.

Razer™ Hyperspeed Kablosuz ile 235 saate varan pil ömrü*. Sorunsuz, rekabetçi oyunculuk için.

*AA alkalin pil ile ölçüldü.

AA VEYA AAA PİLLE ÇALIŞIR.

Tek bir AA* veya AAA pille çalışabilen farenin hibrit pil yuvası, size daha uzun pil ömrü veya daha hafif ağırlık seçeneği sunar- dengeli ağırlık dağılımı için en uygun.

*fareye dahildir.

7 PROGRAMLANABİLİR TUŞ.

İster temel ögeleri kullanın, ister gelişmiş makrolarla sonuna kadar gidin, 2 benzersiz hızlı erişim kenar düğmesi ve 2 yan düğme ile ihtiyacınız olan tüm kontrol parmaklarınızın ucunda.

RAZER™ MEKANİK FARE ANAHTARLARI GEN-2

Yeni altın kaplama kontak noktalarıyla, anahtarlar bozulmaya karşı daha dayanıklıdır ve 60 milyon tıklama kadar daha uzun bir ömre sahiptir.

RAZER™ 5G GELİŞMİŞ OPTİK SENSÖR

Hareketinizi kusursuz bir şekilde izleyen gelişmiş bir sensörle duyarlı, piksel hassaslığında nişan almanın keyfini çıkarın.

100% PTFE SKATEZLER

En saf, en yüksek dereceli PTFE'den yapılmış fare ayaklarıyla her yüzeyde sorunsuzca kayar.

DAHİLİ BELLEK PROFİLİ

Razer HyperShift işlevi aracılığıyla özel tuş bağlantılarına, makrolara ve iki kat girdiye erişim ile her yerde rekabet etmeye hazır olun.

Pil ömrü gayet iyi. Işıklandırma olmamasını ben eksi saymam ama hoşuna gitmeyecek olanlar vardır elbet. 35G hızlanma biraz az gözüktü gözüme. Anahtarları iyi. 86-103 g olarak belirtilmiş ağırlık Razer'ın sitesinde, benim için ağır değil ama daha hafif olmasını isteyenler de olacaktır gibi. Büyük ihtimalle Orochi V2'de olduğu gibi özelleştirilmiş kapaklar ülkemize gelmeyecektir. Daha çıkmadan bir şey söylemek zor, alınır alınmaz diyemem.

Basilisk X Hyperspeed'den çok da farklı gözükmüyor. Sanırım iki farklı tasarım trendinden birinin seçilmesi için yapıyorlar. Basilisk X Hyperspeed, Logitech G502'ye benzer bir tasarıma sahipken bu yeni tanıtılan model klasik Deathadder serisinin çizgilerini koruyor.

Ancak aynı sensörü kullanan Basilisk X Hyperspeed'de 40G ivmelenme var.

Dipnot: Basilisk X Hyperspeed'in anahtarlarını eskiden kullandığım Deathadder Chroma'ya göre daha kalitesiz bulduğumu söylemeliyim. Eğer ki görüşüm doğruysa -yani benzer özellikler ve iki farklı tasarım tercihi-, mekanik anahtarları serinin eski modellerinden daha kalitesiz olabilir.Deathadder Chroma'yı 7 sene sorunsuz kullandım. En son tekerleğindeki tıklama 1 çalışıyorsa 5 çalışmamaya başladı. Yani scroll click dışında hiçbir sorunu yoktu ama benim için büyük eksiklik olduğundan kendisini emekliye ayırdım.

Basilisk X Hyperspeed'den çok da farklı gözükmüyor. Sanırım iki farklı tasarım trendinden birinin seçilmesi için yapıyorlar. Basilisk X Hyperspeed, Logitech G502'ye benzer bir tasarıma sahipken bu yeni tanıtılan model klasik Deathadder serisinin çizgilerini koruyor.
Bu da ergonomik Deathadder, evet. Herkesin zevklerine uygun fareler üretmek istiyorlar sanırım.

Ancak aynı sensörü kullanan Basilisk X Hyperspeed'de 40G ivmelenme var.
Bunda neden 35G acceleration var ben de bilmiyorum.

Dipnot: Basilisk X Hyperspeed'in anahtarlarını eskiden kullandığım Deathadder Chroma'ya göre daha kalitesiz bulduğumu söylemeliyim. Eğer ki görüşüm doğruysa -yani benzer özellikler ve iki farklı tasarım tercihi-, mekanik anahtarları serinin eski modellerinden daha kalitesiz olabilir.Deathadder Chroma'yı 7 sene sorunsuz kullandım. En son tekerleğindeki tıklama 1 çalışıyorsa 5 çalışmamaya başladı. Yani scroll click dışında hiçbir sorunu yoktu ama benim için büyük eksiklik olduğundan kendisini emekliye ayırdım.
Kailh GM4.0 anahtarlar kullanılıyor, Razer rebrandlanmış hali. Eski anahtarlardan çok daha kaliteli.

Logitech'te de bu terime benzer bir şey var HyperSpeed nedir?
HyperSpeed kablosu/dahili bataryası olmayan, sadece pillerle çalışan versiyon. En ucuz fiyata en iyi kablosuz performans amaçlanıyor.

Kailh GM4.0 anahtarlar kullanılıyor, Razer rebrandlanmış hali. Eski anahtarlardan çok daha kaliteli.
Teknik özelliklerini bilmiyorum ama elimde ikisi de mevcut. Çok fazla rahatsız etmese de tuş hissiyatı bariz bir şekilde Deathadder Chroma'ya göre kötü. Tuşlar hafifçe sağa/sola kayabiliyor. Sanki internet kafede fazla kullanılmış gibi. Eskisi ise çok daha sabitti.

Teknik özelliklerini bilmiyorum ama elimde ikisi de mevcut. Çok fazla rahatsız etmese de tuş hissiyatı bariz bir şekilde Deathadder Chroma'ya göre kötü. Tuşlar hafifçe sağa/sola kayabiliyor. Sanki internet kafede fazla kullanılmış gibi. Eskisi ise çok daha sabitti.

Sadece sizde değil hocam, çoğu kullanıcı yaşadı aynı sorunu zamanında. Pek iyi bir fareler çıkarmadılar ve kötü bir ün saldı bu durum Razer'ın üzerine, hala daha yurtdışında çok Razer öneren görmezsiniz. Orochi V2 beklentilerimin üzerindeydi, bundan da umutluyum. Hatalarından ders almışlardır zannediyorum.

Geri
Yukarı