Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed pil ömrü ve bağlantısı

Pil ömrünü sonsuza dek çözmek için içinden çıkan energizer AA pillerin 4'lüsünden alabilirsiniz. BT modunda kullanılırsa çok daha fazla pil ömrü alırsınız sebebiyse 250Hz değerle çalışmasıdır. (Normalde 1000Hz ile çalışıyor fare) Ben Orochi'm için 8 adet energizer Ultimate lithium 100TL+kargoya almıştım birinden, sarı site üzerinden. Linkini atayım isterseniz sipariş edin ve pil sorunundan kurtulun. Bu arada BT olarak bağladıktan sonra USB'yi takmadan bile BT modunda kullanabilirsiniz, USB sadece 2.4GHz için lazım. Alttaki tuşu BT olana geçirin yeter.

Açıkçası sadece oyun oynarken 2.4 GHz geçeceğim için pil ömrünü sıkıntı etmiyordum. Fakat BT modunda o kadar kötüki anlam veremedim. Fi tarihinden kalma Logitech M185 farem var o bile çok daha akıcı. Bendeki BT v 4.0 cihazından olabirmi acaba?
BT v 5.1 cihaz bulup deneyeceğim yine aynı sonuç çıkarsa ve 2.4 GHz de pil ömrünüde beğenmessem satmayı düşünüyorum.

Açıkçası sadece oyun oynarken 2.4 GHz geçeceğim için pil ömrünü sıkıntı etmiyordum. Fakat BT modunda o kadar kötüki anlam veremedim. Fi tarihinden kalma Logitech M185 farem var o bile çok daha akıcı. Bendeki BT v 4.0 cihazından olabirmi acaba?
BT v 5.1 cihaz bulup deneyeceğim yine aynı sonuç çıkarsa ve 2.4 GHz de pil ömrünüde beğenmessem satmayı düşünüyorum.

Satacak olursan söylede bizde alıp aynı hatayı yapıp uğraşmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı