Elektronik Razer Deathadder V2 X Kablosuz Fare 999 TL

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben uzun zamandır fare arayışındaydım. Steelseries Prime fare aldım ama beğenmedim iade gönderdim.
Tekrar fare ararken bunu gördüm baya büyük bir indirim var gibi.
Hem kablosuz hem de büyük ellere uygun.
Satıcı da Trendyol'un kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba SS Prime neden beğenmediniz?
Merhaba fare orta tuşu çok hassas sürüklerken tıklayıp sürüklüyor. Malzeme kalitesi düşük. Görüntüsü basit. Yazılımı işlevsiz ve Türkçe dil yok. İnternette incelemesi bile yok denecek kadar az. Kısacası fiyatını haketmiyor. Siz siz olun kağıt üzerindeki verilerden yola çıkarak öneri yapan insanları dinlemeyin. Ben dinledim pişmanım.

Arkadaşlar ben uzun zamandır fare arayışındaydım. Steelseries Prime fare aldım ama beğenmedim iade gönderdim.
Tekrar fare ararken bunu gördüm baya büyük bir indirim var gibi.
Hem kablosuz hem de büyük ellere uygun.
Satıcı da Trendyol'un kendisi.

Güzel indirim bence de. Eylül ortasında ve Ekim başında 900TL görmüş.

750TL+30TL kargo 780TL'ye iki adet almıştım İtopya'dan biri yedekte duruyor.

Razer'ın yaptığı sayılı F/P ürünlerinden en son kullandığım yeşil renkli DeathAdder'dan bir farkı yok.

Bluetooth ve 2.4GHz destekliyor 2.4GHz ile daha akıcı çalıştı.

İşe yaramaz çoğu insanın sinyal kesintisi olduğundan dolayı çok fazla şikayer edilen ürünlerin başında geliyor bunun yerine sensörü daha iyi olan şarjlı olan saçma sapan düğmeler bulundurmayan V2 Pro almanız daha iyi olacaktır 300 TL fark var aralarında

İşe yaramaz çoğu insanın sinyal kesintisi olduğundan dolayı çok fazla şikayer edilen ürünlerin başında geliyor bunun yerine sensörü daha iyi olan şarjlı olan saçma sapan düğmeler bulundurmayan V2 Pro almanız daha iyi olacaktır 300 TL fark var aralarında.

1300 TL'ye V2 Pro varsa link atın alalım.

Dosya Ekleri

• 1697799400107.png
    1697799400107.png
    68,1 KB · Görüntüleme: 72

Yeni konular

Geri
Yukarı