Razer DeathAdder V2 X vs Darmoshark N3

Bütçe
1000

sedat110332

Femtopat
Daha fazla  
Bende 6 senelik Motospeed V30 var artık çift tıklıyor ve çok ağır kablosuz 135 gram kablosuyla 170 gram elim yoruluyor FPS oynamak işkence oldu yeni mouse geçmek istiyorum artık 1000 lira gibi bir bütçem var Razer DeathAdder V2 X mi alsam yoksa Darmoshark N3 mü yoksa kablolu seçip glorius 0 mu? AJ199 vardı ama stokları bitmiş pek içime sinmemişti zaten.

Darmoshark N3 için pek bir inceleme bulamadım o yüzden yoksa gözüm kapalı alacağım.

Bende 6 senelik Motospeed V30 var artık çift tıklıyor ve çok ağır kablosuz 135 gram kablosuyla 170 gram elim yoruluyor FPS oynamak işkence oldu yeni mouse geçmek istiyorum artık 1000 lira gibi bir bütçem var Razer DeathAdder V2 X mi alsam yoksa Darmoshark N3 mü yoksa kablolu seçip glorius 0 mu? AJ199 vardı ama stokları bitmiş pek içime sinmemişti zaten.

Darmoshark N3 için pek bir inceleme bulamadım o yüzden yoksa gözüm kapalı alacağım.
Darmoshark tercih etmem. DeathAdder V2 Pro fiyatı hala uygunsa onu alın.

Darmoshark tercih etmem. DeathAdder V2 Pro fiyatı hala uygunsa onu alın.
bende isterim lakin biri 1400 biri 1000 tl

Darmoshark N3 tutuş şeklinde önemli.

Vallahi 8000 saat LoL 1500 saat CS var ben de daha tam anlamadım nasıl tutuğumu ama sanırım claw palm karışımı ne avcum tam mouse oturuyor ama parmaklarımda düz karışık yani ikisinde de sorun yaşamam.

Geri
Yukarı