Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı?

Bütçe
3.330

KenanBulutE

Hectopat
Arkadaşlar birkaç gün sonra kendime kablosuz bir oyuncu faresi alacağım, alacağım ürünün sağlam olmasını ve uzun seneler kullanılabilir olmasını istiyorum. FPS oyuncusuyum.

Sizce Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı? V2'sine sahip olmadım ama deneyimledim, bayağı hoşuma gitmişti elime de tam oturmuştu. Tutuşumu bilmiyorum ama V3 Pro kesinlikle elime tam olacak ondan eminim. Sadece V3 Pro'yu araştırdım, bu bütçede başka mouse var mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar birkaç gün sonra kendime kablosuz bir oyuncu faresi alacağım, alacağım ürünün sağlam olmasını ve uzun seneler kullanılabilir olmasını istiyorum. FPS oyuncusuyum.

Sizce Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı? V2'sine sahip olmadım ama deneyimledim, bayağı hoşuma gitmişti elime de tam oturmuştu. Tutuşumu bilmiyorum ama V3 Pro kesinlikle elime tam olacak ondan eminim. Sadece V3 Pro'yu araştırdım, bu bütçede başka mouse var mı bilmiyorum.
Ben kablolusunu kullanıyorum gayet iyi. Önceden Razer Viper Mini kullanmama rağmen DAV3'e çok rahat bir şekilde alıştım.

Yaklaşık 1 aydır (30-35 gün) kullanıyorum. Şarjı en son baktığımda 80lerdeydi. Günde 4 saate yakın kullanıyorum. 1000Hz ve performans modu seçili. 8000Hz için alacaksan alma çünkü hem yurt dışından ayrı bir aparat geliyor, hem de 1500TL civarındaymış. Ayrıca bazı oyunlarda kastırdığını duydum. Gündelik ve oyun için gayet iyi. G102 kullanıyordum buna geçtim elime tam oturdu. Onda küçük olduğu için rahatlık açısından pençe şeklinde tutuyordum ama bunda tüm elimle kavrayabiliyorum. Aradaki ağırlık bariz bir şekilde anlaşılıyor. Yarın sabah şarjına bakayım ekleme yaparım. 3180 küsure MediaMarkt'tan almıştım. Bence alacaksan ne olur ne olmaz diye 200TL'ye koruma paketi de al. Almayı unutmuşum satın aldıktan sonra o tür ek paketler alınmıyor. Ama almazsan da sorun olmazdır.

Edit.

Yazılımında yanlış hatırlamıyorsam hypershift olarak bir tuş atayabiliyordun. O tuşa basılı tutarak her bir düğmenin ne yapacağını tek tek ayarlayabiliyorsun. Uygulama açmak, ses kısmak vs vs. şu ana kadar tek - yanı DPI tuşunun altta olması galiba. Ama hypershift ile yan tuşlara atayarak o sorunu çözdüm. Yazılımsal olarak ta donanımsal olarak ta gayet iyi bir mouse.

Geri
Yukarı