Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı?

Bence tutuş şeklin Viper V2 Pro için daha uygun ama onun içinde fiyatı çok arttı 3500 etmez diyenler var. Rival3 kullanımında zorlandığını düşünmüyorum pençe ve parmak ucu kullanıma daha uygun diye biliyorum o modeli.

Geç cevap için kusura bakmayın hocam, birkaç gün bilgisayar başında değildim. Rival 3 Wireless üzerinde yaşadığım bağlantı kopma sorunları yaşayıp duruyorum yoksa memnunum. Hollanda üzerinden alacağım için para konusu sıkıntı olmuyor. Viper v2'yi de değerlendireceğim hocam.

Bence tutuş şeklin Viper V2 Pro için daha uygun ama onun içinde fiyatı çok arttı 3500 etmez diyenler var. Rival3 kullanımında zorlandığını düşünmüyorum pençe ve parmak ucu kullanıma daha uygun diye biliyorum o modeli

Hocam Logitech G PRO X Superlight kullanıyorum 1 aydır. Sesi beni inanılmaz derecede rahatsız etti ve tutuşu da pek hoşuma gitmedi. Razer marka bir mouse arıyorum ama sizce hangisini almalıyım sessiz çalışması önceliğim.

8 yıldır G402 kullanan ben güldüm.
Superlight için biraz doğru ama bu, switchleri sorunlu ve ucuz. Çift tık atması kaçınılmaz... Bu arada soruyu soran arkadaşa v2 pro ve dv3 pro öneririm tabii ki. Aşırı sesli değiller ama sessiz de değiller, yani oyuncu mouse'u arıyorsa sessiz bulamaz zaten de bunlar piyasadaki en iyi tuşlar performans olarak. Bari bunlar olsun.

Ha şey, sessiz olarak lamzu atlantis ve ninjutso sora olabilir, onlar daha yumuşak tuşlara sahip.

Hocam Logitech G PRO X Superlight kullanıyorum 1 aydır. Sesi beni inanılmaz derecede rahatsız etti ve tutuşu da pek hoşuma gitmedi. Razer marka bir mouse arıyorum ama sizce hangisini almalıyım sessiz çalışması önceliğim.

Şu an Razer DeathAdder V3 Pro kullanıyorum. Viper V2 kronik sorunluymuş o yüzden tercih etmedim. Şu an oldukça memnunum. Bütçenize uygunsa düşünmeden satın alabilirsiniz.

Geri
Yukarı