Razer DeathAdder V3 Pro Faker Orijinal mi?

eneskara01

Hectopat
Yer
Denizli
Merhaba. Başlıkta ve fotoğraflarda gördüğünüz gibi gördüğünüz gibi bu fareyi aldım ancak yeni mouse pad gelmediği için açmadım ve kontrol için QR kodları okuttum ancak saçma sapan sitelere atıyor ve asla açılmıyor. Asla. VPN, değişik telefon, mobil veri, başka Wi-Fi, hepsini denedim açılmıyor site orijinalliğinden şüphe duydum. Bu fareyi alan var mı? Herkeste böyle mi? Sizce iade etmeli miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_0751.jpeg
    IMG_0751.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 137
  • IMG_0753.jpeg
    IMG_0753.jpeg
    140,4 KB · Görüntüleme: 110
  • IMG_0755.jpeg
    IMG_0755.jpeg
    166,1 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_0752.jpeg
    IMG_0752.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_0754.jpeg
    IMG_0754.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Başlıkta ve fotoğraflarda gördüğünüz gibi gördüğünüz gibi bu fareyi aldım ancak yeni mouse pad gelmediği için açmadım ve kontrol için QR kodları okuttum ancak saçma sapan sitelere atıyor ve asla açılmıyor. Asla. VPN, değişik telefon, mobil veri, başka Wi-Fi, hepsini denedim açılmıyor site orijinalliğinden şüphe duydum. Bu fareyi alan var mı? Herkeste böyle mi? Sizce iade etmeli miyim?

Bilgisayardan farenin kendi programına ekleyin orijinal değilse çoğu özellik fonksiyonsuz olur zaten. Özellikleri teker teker deneyin.

Bilgisayardan farenin kendi programına ekleyin orijinal değilse çoğu özellik fonksiyonsuz olur zaten. Özellikleri teker teker deneyin.

Hocam kutuyu açarsam iade edemem.

Arıyorum cevap yok yazıyorum cevap yok iadede etmek istemiyorum böyle hata alıp orijinal diyenleri gördüm. Bayağı indirim de yakaladım o yüzden kafam karışık iade konusunda.

Dosya Ekleri

• IMG_0758.png
    IMG_0758.png
    129,9 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_0757.png
    IMG_0757.png
    180,8 KB · Görüntüleme: 130
Başlığı hortlattım ama bilkom stickerı var üstünde be kankam. Koç grubuna ait bu firma, Razer'ın türkiyedeki dağıtıcılığını yapıyorlar ve teknik servisleri çok iyi. Güvenebilirsiniz bu sticker var ise.

playstation'ı da eklediler hatta ortaklarına, son olaylardan sonra.

Başlığı hortlattım ama bilkom stickerı var üstünde be kankam. Koç grubuna ait bu firma, Razer'ın Türkiye'deki dağıtıcılığını yapıyorlar ve teknik servisleri çok iyi. Güvenebilirsiniz bu sticker var ise.

PlayStation'ı da eklediler hatta ortaklarına, son olaylardan sonra.

Bilgilendirme için çok teşekkürler 2-3 aydır kullanıyorum çok memnunum ama bu bilgilendirmeyi hiçbir yer de bulamadım herkes değişik şeyler söylüyor çoğu kişi de şüpheli olduğu için satamamıştım o yüzden kullanmaya başladım direk uygulaması tanıdı zaten sensörü falan harika memnunum 3K ya satıyordum almayanlar pişman olsun şimdi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı