Razer DeathAdder V3 Pro vs Razer Viper Pro V2

Daha fazla  
Öncelikle ben pençe tutuşa sahibim birçok fareye baktım teknoloji ve gecikme olarak piyasada en iyileri diyebilirim (diğer mouslere baktım en iyisi Razer Viper signature Edition ama 7 bin TL'yi kim verir) bu farenin dışında bu 2 mouse kalıyor. Razer Viper Pro v2'ye baktığımda pençe tutuşa uygun olduğunu gördüm ve daha hafif olduğunu gördüm.(farklı mouse önermeyin çünkü Lamzu ninjitso gibi mouselerin sensörleri gecikmesi kalitesi bu 2 mouse gibi değil) ama içimden bir ses DeathAdder al diyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Analiz yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pençe şeklinde tutuyorsanız, Viper V2 Pro'dan şaşmayın. Bu kadar net, pençe tutuşa DeathAdder uygun değil. İki modeli de günden güne, değiştire değiştire kullanıyorum.
(diğer mouslere baktım en iyisi Razer Viper signature Edition ama 7 bin TL'yi kim verir)
Bu modelinde ikinci eli 14-15 civarına satılıyor. Can yakar değmez.
(farklı mouse önermeyin çünkü Lamzu ninjitso gibi mouselerin sensörleri gecikmesi kalitesi bu 2 mouse gibi değil)
Sensörlerindeki farkları zaten hissedemeyeceksin, ancak Viper V2 Pro'dan şaşmayın.

Bir de DeathAdder V3 Pro 63G, Viper V2 Pro 59G olmasına rağmen Viper daha ağır hissettiyor elde.

Pençe şeklinde tutuyorsanız, Viper V2 Pro'dan şaşmayın. bu kadar net, pençe tutuşa DeathAdder uygun değil. İki modeli de günden güne, değiştire değiştire kullanıyorum.

Bu modelinde ikinci eli 14-15 civarına satılıyor. Can yakar değmez.

Sensörlerindeki farkları zaten hissedemeyeceksin, ancak Viper V2 Pro'dan şaşmayın.

Bir de DeathAdder V3 Pro 63G, Viper V2 Pro 59g olmasına rağmen Viper daha ağır hissettiyor elde.

Cidden iyi bir faremi Viper v 2 Pro veya hangisi daha iyi birbirlerine göre eksileri artıları neler ayrıca 4000 Hz dongle almaya değer mi bütçem var varsa o dongle kablosuzmu kullanılıyor.

Cidden iyi bir faremi Viper v 2 Pro veya hangisi daha iyi birbirlerine göre eksileri artıları neler ayrıca 4000 Hz dongle almaya değer mi bütçem var varsa o dongle kablosuzmu kullanılıyor.
4KHz dongle nasıl alacaksınız? Razer yurt dışından ürün göndermiyor sanırsam, gidip alacaksınız veya karaborsadan kapacaksınız. V2 Pro ciddi güzel bir mouse, zaten coating, sensör, switch vesaire çoğu aynı V3 Pro ile.

4KHz dongle nasıl alacaksınız? Razer yurt dışından ürün göndermiyor sanırsam, gidip alacaksınız veya karaborsadan kapacaksınız. V2 Pro ciddi güzel bir mouse, zaten coating, sensör, Switch vesaire çoğt.

Tamamdır o zaman Viper V2 Pro'yu alacağım yapmam gereken ekstra ayar var mı?

Yapman için ekstra bir şey yok. Aldıktan sonra uygulamasını kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.
teşekkürler

Yapman için ekstra bir şey yok. Aldıktan sonra uygulamasını kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.
bide kanka bişey sorcam ben pençe gibi parmakla mouseyi tutuyorum ama avuç içimin sadece baş parmağın oralar değiyor parmakla yönetmiyorum bilek ve kol oynuyorum bu yine pençe tutuş değilmi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı