Razer Electra v2 vs Razer Kraken Pro v2

Auditorie

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Pro v2'de 7.1 yokmuş, Electra v2 de sanal 7.1 varmış. Sizce hangisini almalıyım? Sanal 7.1 olması çok bir şey ifade eder mi? Benim aklımdan Kraken Pro v2 almak geçiyor ama size de danışmak istedim. Ayrıca kulaklığı hem telefonumda hem de bilgisayarımda kullanacağım.

Arkadaşlar Pro v2'de 7.1 yokmuş, Electra v2 de sanal 7.1 varmış. Sizce hangisini almalıyım? Sanal 7.1 olması çok bir şey ifade eder mi? Benim aklımdan Kraken Pro v2 almak geçiyor ama size de danışmak istedim. Ayrıca kulaklığı hem telefonumda hem de bilgisayarımda kullanacağım.
Oyun için Kraken seçmeniz daha uygun olacaktır.

Arkadaşlar duyduğuma göre razerlar telefonda kullanırlırken sorun çıkarıyormuş, doğru mudur? Eğer öyleyse Philips shb7250 geçiyor şuan aklımdan.

Bütçe belirtirseniz daha güzel kulaklıklar önerebiliriz.
Hocam max 400 tl bütçem var, yardım ederseniz mutluluk duyarım. Bayisi olduğumuz bir internet sitesi sayesinde Razer ve logitech ürünlerini biraz daha ucuza alabiliyorum. Yani önereceğin Logitech ve Razer ürünleri 500tlye kadar çıkabilir.

Şahsen Logitech kulaklıklarını tercih etmiyorum. 400 TL'ye HyperX kulaklıklarına bakabilirsin.

Hocam benim yerimde sen olsan ne alırdın?

Şahsen Logitech kulaklıklarını tercih etmiyorum. 400 TL'ye HyperX kulaklıklarına bakabilirsin.

Hocam bir sorun çıktığında Razer'ın teknik servisi ne kadar yardımcı oluyor? Bir bilgin var mı?
Razer Kraken Pro V2 aldım arkadaşlar konu çözüldü, yardım eden herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı