Razer Kraken X vs Razer Electra V2

Youtubede yabancı bir kaynaktan Kraken X mikrofon testini izlemiştim. Gayet net çıkıyordu. USB artısıda var. Tiamat V2'yi de bi inceleyin derim.

Tiamat V.2 mi Kraken X mi ?
Valla ben de kararsızım o konuda. Tiamat'ın sürücüleri daha iyiymiş, oyun-müzik odaklı bir kulaklık çünkü asıl amacı PS4 kullanıcıları. Savaş oyunlarında aksiyonu, hikaye bazlı oyunlarda atmosfer seslerini daha iyi verdiğini söylüyorlar. Kraken X'in USB olması ve mikrofon kalitesinin gördüğüm kadarıyla güzel olması da tercih sebeplerinden. Birisi dikdörtgen diğeri yuvarlak şeklinde. Ben sık araştırdığım için yorum yaptım. Asıl kullanıcılara sormak gerek tabii ki.

Ben Tiamat 2.2 V2'yi birkaç gün kullandım ve iade ettim çünkü dışarıya oldukça fazla ses veriyordu ve uzun kullanımda kafamı ağrıtıyordu. Ses kalitesinden çok memnun kalmıştım özellikle bassları çok derinden ve güçlüydü, ürünü dizüstü bilgisayarımda kullandım. İlla ki Razer marka alacaksanız Razer Kraken X USB'yi öneririm.

Ben Tiamat 2.2 V2'yi birkaç gün kullandım ve iade ettim çünkü dışarıya oldukça fazla ses veriyordu ve uzun kullanımda kafamı ağrıtıyordu. Ses kalitesinden çok memnun kalmıştım özellikle bassları çok derinden ve güçlüydü, ürünü dizüstü bilgisayarımda kullandım. İlla ki Razer marka alacaksanız Razer Kraken X USB'yi öneririm.
Asla marka takıntım yok. Eğer varsa başka bir öneriniz 400 tl maksimum olmak üzere yazarsanız sevinirim.

Oyun olarak sormayın oynadığım oyunlar ses kasma gerektirmiyor. Mikrofon kalitesi önemli. Varsa bu fiyata öneriniz onu da yazabilirsiniz.
Kardeşim razer mikrofonu şuana kadar kullanıdığım en iyilerinden ve ses anlamında harika fakat almadan önce ithalatçı firmaya bakın eğer aral değil ise garanti anlamında sıkıntı çekersin.

Ben Razer Kraken Tournament Edition kullanıyorum birkaç aydır. Çok memnunum, aşırı rahat. Daha önce SS Arctis 5 kullandım. Razer çok daha iyi geldi ses ve rahatlık konusunda.

Geri
Yukarı