Diğer Razer Enki Oyuncu Koltuğu 5500 TL

Hawk xDrive gibi markaların koltukları da 3000-4000TL arasında değil mi zaten? Neden Razer markalı bir koltuğun bu fiyatta olmasına şaşırdınız?
Eleştirimiz sadece Razer'a değil zaten. Bütün oyuncu koltuğu diye geçen koltukların fahiş fiyatta satılması. Daha önce hiç adı sanı duyulmamış markaların bile koltuklarının 3000'den başlaması hiç normal değil.

Eleştirimiz sadece Razer'a değil zaten. Bütün oyuncu koltuğu diye geçen koltukların fahiş fiyatta satılması. Daha önce hiç adı sanı duyulmamış markaların bile koltuklarının 3000'den başlaması hiç normal değil.

Doların 20'ye dayandığı ülkede iyi fiyat bence sadece koltukta değil bu tüm ürünlerde böyle.

Katılıyorum. Dolar, enflasyon ne olursa olsun bu koltuğu maaliyeti 1000 tl dahi değildir şu anın ekonomisi ile. %400'den fazla kar ile satılması mantıksız.
Hocam bu koltuğu 2000TL'en aşağı imal etmek oldukça zordur. Anca şöyle olur 30 saniyede 1 koltuk vs üretirsin beyaz eşya sektöründe olduğu gibi o şekilde 2500TL civarına filan olur anca. Bu koltuğun sadece nakliye ücreti 300-400TL civarıdır zaten.

Doların 20'ye dayandığı ülkede iyi fiyat bence sadece koltukta değil bu tüm ürünlerde böyle.
Sizin için iyi fiyat olabilir ancak benim ve bu konuda bulunan bir çok arkadaşın görüşü bu yönde değil. 6500 TL'yi deri bir koltuğa vermek benim için saçmalık, özellikle yaz aylarında eziyetten başka bir şey olmaz. Deri olmasını da geçtim altı üstü tek kişilik bir koltuğa bu fiyatları vermek hiç hiçine mantıklı değil. Bu fiyatlara koltuk takımı alınabiliyor, oyuncu koltuğu fiyatları gereksiz derecede yükseltildi.

Sizin için iyi fiyat olabilir ancak benim ve bu konuda bulunan birçok arkadaşın görüşü bu yönde değil. 6500 TL'yi deri bir koltuğa vermek benim için saçmalık, özellikle yaz aylarında eziyetten başka bir şey olmaz. Deri olmasını da geçtim altı üstü tek kişilik bir koltuğa bu fiyatları vermek hiç hiçine mantıklı değil. Bu fiyatlara koltuk takımı alınabiliyor, oyuncu koltuğu fiyatları gereksiz derecede yükseltildi.

Saygı duyarım. Bence normal fiyat.

Sizin için iyi fiyat olabilir ancak benim ve bu konuda bulunan birçok arkadaşın görüşü bu yönde değil. 6500 TL'yi deri bir koltuğa vermek benim için saçmalık, özellikle yaz aylarında eziyetten başka bir şey olmaz. Deri olmasını da geçtim altı üstü tek kişilik bir koltuğa bu fiyatları vermek hiç hiçine mantıklı değil. Bu fiyatlara koltuk takımı alınabiliyor, oyuncu koltuğu fiyatları gereksiz derecede yükseltildi.

Gayet uygun.Dediğiniz hiçbir şeye katılmıyorum.

Evet evet, bugün tekrar indirime girer diye bildirdiler. Fakat tekrar aynı tutara düşer mi onu bilmiyorum açıkçası. Ayrıca ürün o kadar büyük bir kutuda ki, eve kargo olarak sipariş vermek en mantıklısı arkadaşlar bilginize.
Denediniz mi, konforu nasıl?

Ayrıca tekrardan belirtiyorum ürün kumaş arkadaşlar sadece sırtın diğer kalan tarafları ve arkası deri. Oturma ve sırt bölgeleri kumaştan yapılma.

Anlayamadigim şey 5 bin TL bu koltuk için bedava zaten asgari ücrete kiyaslada bakarsanız demek istediğimi anlarsınız kalite ve konfor istiyenler tercih ediyor marka değeri yüzünden biraz daha pahalı oluyor buna katılıyorum ama gerçekten çok kaliteli koltuklar bunlar fazlaca vakit geçirecek insanlar için güzel bir seçenek.
Bedava değil kardeş, birileri 150-200 Euro verip alırken bedava değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı