Razer farelerden hangisi orijinal?

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
1686823157343.png

1686823190647.png

Arkadaşlar Trendyol'da bir satıcının Razer DeathAdder V2 Mini yorumlarını incelerken ürünlerin birbirinden farklı olduğunu gördüm. Ancak kimse bu durumdan şikayet etmemiş. Bir sıkıntı var mı? Bildiğim kadarıyla DA V2 minilerin Click lereinde görsel 2'deki gibi farklılık var ama siz bilirsiniz.

Eki Görüntüle 1821815

Eki Görüntüle 1821816

Arkadaşlar Trendyol'da bir satıcının Razer DeathAdder V2 Mini yorumlarını incelerken ürünlerin birbirinden farklı olduğunu gördüm. Ancak kimse bu durumdan şikayet etmemiş. Bir sıkıntı var mı? Bildiğim kadarıyla DA V2 minilerin Click lereinde görsel 2'deki gibi farklılık var ama siz bilirsiniz.
Farklı değil birine Grip tape uygulanmış. Bütçen nekadar V2 mini yerine başka birşey alsana?

Eki Görüntüle 1821815

Eki Görüntüle 1821816

Farklı değiller. Ürünün yanında o tıklama yerlerindeki yapıştırmalardan çıkmakta.

Biraz artarsa

Onun dışında 900 bandına Ajazz AJ199 var kesinlikle öneririm.

600 liranın üstüne çıkamam hocam. Başlangıçta 500'dü zaten. O civarda mouse olmadığı için zar zor 600'e ikna ettim kendimi

Geri
Yukarı