Razer Goliathus vs XRades mouse pad

Bütçe
50 TL

monthean

Hectopat
Merhabalar. 7-8 aydır dandik ve çakma Razer goliathus denen bir mouse pad kullanıyorum. 4000 saatlik CS:GO oyuncusuyum ve mouse padin ne kadar önemli olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok. Size sormak istedim, bu https://www.hepsiburada.com/razer-goliathus-buyuk-boy-mousepad-70x30-cm-an-900-pm-HB000013BXV2 Razer goliathus denen mouse pad ile bu linkteki XRades Siyah 30X25 - 40X40 - 70x30 - 90x40 Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri mouse pad arasında hissedilebilir bir fark olur mu? Xrades çok fazla övülüyor çünkü, kullanıcı memnuniyeti de oldukça fazla, geçmeye değer mi?

Biliyorum hocam çakma olduğunu ben de şu anda Razer kullandığımı söylüyorum zaten de, konuda sormak istediğim Xrades'e geçeceğim geçtiğimde fark hissedilebilir olur mu?

Kendim siyah 45x45 kullanıyorum, xrades bir tık kalın ve konforlu. Sert bir yapısı var, gayet kaygan. QCK heavy gibi düşün ama daha ucuz. Eğer ki bütçeni çıkarsan Glorious PC Gaming Race G-XL Extra Large Pro Gaming Surface Black: Amazon.com.tr

Bu mouse Pad'i almanı öneririm. CS:GO esporcuları arasında popüler olan 3 tane mouse pad var zaten.
1. G640 2. QCK heavy 3.glorius heavy.

Glorius diğerlerine göre daha ucuz bu yüzden önerdim. QCK heavy çok iyi bir mouse pad.

Yeni konular

Geri
Yukarı