Razer Huntsman V2 TKL nasıldır?

Bütçe nedir, Razer şart mı? Hangi switch ve ses şeklini tercih ediyorsunuz. %60 klavyeler de uygun mudur ayrıca? Başkasına sormuşsunuz ama yine soralım hocam, Razer'a para verileceğini sanmıyorum pek başka modeller varken.

Bütçe nedir, Razer şart mı? Hangi switch ve ses şeklini tercih ediyorsunuz. %60 klavyeler de uygun mudur ayrıca. Başkasına sormuşsunuz ama yine soralım hocam, Razer'a para verileceğini sanmıyorum pek başka modeller varken.
Yok hocam estağfurullah o arkadaş bilgili birisiydi o yüzden etiketledim sadece ona değil hani. Razer şart değil bütçe ise bu civarlarda işte 2000 falan max.%60-65 uygun değil TKL istiyorum mümkünse değilse %100. Switch olarak Red istiyorum. Ama bu modelin iyi olduğunu duymuştum o yüzden bütçemi biraz zorlayıp almayı düşünebilirim.

Yok hocam estağfurullah o arkadaş bilgili birisiydi o yüzden etiketledim sadece ona değil hani. Razer şart değil bütçe ise bu civarlarda işte 2000 falan max.%60-65 uygun değil TKL istiyorum mümkünse değilse %100. Switch olarak Red istiyorum. Ama bu modelin iyi olduğunu duymuştum o yüzden bütçemi biraz zorlayıp almayı düşünebilirim.
Yok hocam lafın gelişi o sorun değil :D O halde bulabildiğim %75 ve üstünü atayım size. %100 bulamayabilirim bütçeyi aşar o klavyelerde çünkü. Model iyi fakat pahalı ve daha iyi alternatifler olduğunu düşünüyorum bu sebeple birazdan atmaya başlarım.

Yok hocam lafın gelişi o sorun değil :D O halde bulabildiğim %75 ve üstünü atayım size. %100 bulamayabilirim bütçeyi aşar o klavyelerde çünkü. Model iyi fakat pahalı ve daha iyi alternatifler olduğunu düşünüyorum bu sebeple birazdan atmaya başlarım.
Tamam hocam teşekkürler. Dediğim gibi TKL istiyorum zaten ama bu bütçede çok TKL bulamadım.

Tamam hocam teşekkürler. Dediğim gibi TKL istiyorum zaten ama bu bütçede çok TKL bulamadım.
Buluruz hocam dert etmeyin siz.

%70 RGB 2.4GHz/Bluetooth/Kablolu RK Switch kullanılıyor ve kaliteli switchlerdir. (HOTSWAP)

Gateron Switch 81 tuş 2.4GHz/Bluetooth/Kablolu (HOTSWAP)
Gateron Switch 77 Tuş Numpadli Sadece Kablolu (HOTSWAP)

87 Tuş 2.4GHz/Bluetooth/Kablolu (HOTSWAP)

87 tuş (kablosuz'u beş para etmez gecikme yaşatır) kablolu kullanırsınız.

Buluruz hocam dert etmeyin siz.

%70 RGB 2.4GHz/Bluetooth/Kablolu RK Switch kullanılıyor ve kaliteli switchlerdir. (HOTSWAP)

Gateron Switch 81 tuş 2.4GHz/Bluetooth/Kablolu (HOTSWAP)
Gateron Switch 77 Tuş Numpadli Sadece Kablolu (HOTSWAP)

87 Tuş 2.4GHz/Bluetooth/Kablolu (HOTSWAP)

87 tuş (kablosuz fakat beş para etmez gecikme yaşatır) kablolu kullanırsınız.
Kusura bakmayın hocam belirtmeyi unutmuşum %70 küçük gelir sadece TKL istiyorum mümkünse. 2. Attığınız güzel gibi ama turuncu detaylar kötü durur mu bilemedim. 3. Modelin de arkasındaki o buğulu görüntü çok kötü duruyor bence.

Bir de hocam önerebileceğiniz TKL siyah modeller var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı