Razer Karen 7.1 Chroma kulaklıktan gelen cıızzz sesi

nuni41

Kilopat
Daha fazla  
İyi gunler arkadaslar. Kulaklık aldım markası razer karen 7.1 chroma.

Anakartım Asus Z97-Progamer

Kulaklıklıgı pc taktıgım zaman eger bişe acıp dınlemessem oyle durdugu zaman kulagımda sııııssss sııııss (elektırık akımı varmıs ) gıbısınden bır ses gelıyor ses yukseklık ayarlarını felan hepsını kapattım yıne var o ses gıtmıyor.

Kulaklık pc ye usb ıle baglanıyor kasadakı dıger butun usb gırıslerıne takıp denedım aynı sorun yıne var başka pc taktım yıne aynı.

Baska bır kulaklıgım var onun gırışlerı jaklı onu takınca oyle sesler gelmıyor..

Kayıttan yurutme aygıtlarına gırdım ordan ayarları yapmaya calısıtım olmadı aygıtı dınle deyınce duzelıyor buseferde kendı sesımı duyurorum.. Mıkrofon kapatınca yıne duzelmıyor :D

Yardımcı olursanız sevınırım sımdıden sağolun..

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi gunler arkadaslar. Kulaklık aldım markası razer karen 7.1 chroma.

Anakartım Asus Z97-Progamer

Kulaklıklıgı pc taktıgım zaman eger bişe acıp dınlemessem oyle durdugu zaman kulagımda sııııssss sııııss (elektırık akımı varmıs ) gıbısınden bır ses gelıyor ses yukseklık ayarlarını felan hepsını kapattım yıne var o ses gıtmıyor.

Kulaklık pc ye usb ıle baglanıyor kasadakı dıger butun usb gırıslerıne takıp denedım aynı sorun yıne var başka pc taktım yıne aynı.

Baska bır kulaklıgım var onun gırışlerı jaklı onu takınca oyle sesler gelmıyor..

Kayıttan yurutme aygıtlarına gırdım ordan ayarları yapmaya calısıtım olmadı aygıtı dınle deyınce duzelıyor buseferde kendı sesımı duyurorum.. Mıkrofon kapatınca yıne duzelmıyor :D

Yardımcı olursanız sevınırım sımdıden sağolun..
Eğer bozmayacağın konusunda kendine güveniyorsan kulaklığı açıp içindeki tellere bir bakmanı öneririm. Tabi önce kulaklığı farklı cihazlarda dene.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı