Razer Kraken 7.1 Chroma Hışırtı Sesi

crewkinq

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu gün Razer kraken 7.1 chroma aldım. Taktım kurdum driverini yükledim. Herhangi sesli bişey açtığımda tısss sesi çıkıyor 6-7 saniye kadar sürüyor bu. Sonra cs goya girdim az kalsın sağır olacaktım aşırı bir ses çıkıyor dayanılamıyıcak kadar fazla logitech g230 da aynı seviyede oynuyordum sorun yoktu.
realtek hd de ses çıkmıyor usb li olduğu için. Anakart la alakalı bir şey var mıdır bilemiyorum MSİ Z87-G43 GAMİNG oda.
Recep Baltaş @Recep Baltaş abi bi bakabilirmisin iade edeyimi kulaklığı ?

11.png
222.png
333.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel :D usb 2.0 porta.

Of kafayı yiyicem :kızgın: usb yi arkadaki 6 girişten tek tek hepsine taktım sonuç aynı.

Önede taktım cızrtıtı kesilmiyor arada hatta.

Usb çoğaltıcı ya taktım yanı sorun var yine :s

Son düzenleme:
Hocam yakalamışken bişey sorucam bendede kraken chroma var synapse ayarlarımı yapıyorum kapatınca sıfırlanıyor ayarlar sendede oluyormu?

Hocam kayıt etmen lazım.

@onsluh Bide kulaklığın ses seviyesini kaç yaptınız ? su eq vb. ayarların ss sini atabilir misiniz ?

Hocam kayıt etmen lazım.
@onsluh Bide kulaklığın ses seviyesini kaç yaptınız ? su eq vb. ayarların ss sini atabilir misiniz ?

Nasıl kayıt derken? Kendi cloud almıayormu?Ayarlarım bunlar benim EQ ya hiç dokunmuyorum o iş ince iş :D. Birde siz kulaklığı varsayılan aygıt yaptınız değilmi?Sound normalization işaretli olsun ses bozukluğuna karşı. Ben uzun çızırtılar duymadım hiç sadece arada bir battlefield serverlera girerken bi bug oluyor ilk başta ses tam gelmiyor o esnada hafif 2-3 saniyelik bir cız cız geliyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı