Razer Kraken 7.1 Gümrüğe Takılır mı?

@Akif Evet hocam bu kargo bedelini iptal etme şansımız var mı ? Birde benim 100 dolara sepete eklediğim kargo, en son haliyle vergisiyle birlikte 150 dolar oluyor. Bu yaklaşık 50 dolarlık vergi durumunu iptal etmenin bir yolu yok olabilir mi ?
@er36po Hocam siz yerimde olsanız ne yapardınız ? Bu gidişle Razer Kraken 7.1 hayal olacak gibi görünüyor. 70-80 dolar civarı güzel bir gaming headset önerebilir misiniz bana ? Kafamda Corsair H1500 var Dolby 7.1 sunduğu için. Fakat sizin fikrinizi de duymak isterim.

Ben de H1500 kullanıcısıyım. Kraken şart değil ki Kraken'den altta kalır yanı yok kulaklığın. Ayrıca şu anda indirimde, 65 dolar. İncelememde görebilirsiniz zaten: Alındı: Corsair H1500 Oyuncu Kulaklığı | Technopat Sosyal

Kargo ücreti ise iptal ettirilebiliyor. Destek talebinden kargo için ödeme yapamayacağını belirttiğiniz takdirde silinebilir. Ben de öyle yapmıştım. Help -> Need More Help -> Contact Us Kısmından canlı destekten de iptal ettirilebiliyor.

Canlı destekteki arkadaş bunun mümkün olmadığını, yetkisinin olmadığını falan belirtirse de Chat yerine E-Mail yoluyla derdimizi anlatarak kargo ücreti iptalini gerçekleştirebiliriz. Ancak unutmamak gerek, birkaç kez reddedilse bile uygun bir dille tekrar istenilebilir. İptal olacaktır.

Kargo ücreti ise iptal ettirilebiliyor. Destek talebinden kargo için ödeme yapamayacağını belirttiğiniz takdirde silinebilir. Ben de öyle yapmıştım. Help -> Need More Help -> Contact Us Kısmından canlı destekten de iptal ettirilebiliyor.

Canlı destekteki arkadaş bunun mümkün olmadığını, yetkisinin olmadığını falan belirtirse de Chat yerine E-Mail yoluyla derdimizi anlatarak kargo ücreti iptalini gerçekleştirebiliriz. Ancak unutmamak gerek, birkaç kez reddedilse bile uygun bir dille tekrar istenilebilir. İptal olacaktır.

@Akif Peki benim de bir sorum olacak.Sipariş verildikten sonra mı iptal ettiriliyor yoksa sipariş vermeden önce iptal ettirebiliyor muyuz?

@Akif Hocam rahatsız ediyorsam kusura bakmayın önemli bir mevzuat var da. Biliyorsunuz eğer kargomuz acele ise 2-4 iş günü arasında da sipariş verebiliyoruz ancak bu şekilde kargolatmak istesek ve bunun ücretsiz olması için talepte bulunabilir miyiz ? Yani en hızlı şekilde ve ücretsiz bir şekilde amazonun kendi ürününü alabilir miyim ? Öğrenciyim ve ilk alışverişim olacak.

Elbette yardımcı olabilirim. Kargo ücreti iptal ettirilebilir. Buna en hızlı kargo da dahil. En hızlı kargoyu seçin, daha sonra şu işlemi yapın:

Merhaba. Kesinlikle yardımcı olabilirim. Ancak bildiğim kadarıyla Amazon bu konuda artık daha sert. :)

Help -> Need More Help? -> Contact Us kısmına girin. Birinci seçenekten "An Order I Placed" seçili olarak gelecektir. O kalsın. Alttaki "Select an Issue" kısmından "More Order Issues" diyelim. Seçince altta bir tane daha çıkacak, ona da "Other order question or issue" diyelim. Açılan kutucuğa "Shipping Price" yazabiliriz. Tamamladıktan sonra alttan E-mail'i seçelim.

Açılan penceredeki kutucuğa İngilizce olarak şunu yazabiliriz. Ben daha önce böyle yazmışım:

Bu da @er36po abimizin sonucu:

@Akif, çok teşekkür ederim sevgili dostum.:) Siparişi kargoyu iptal ederek sağladık.(y)
Eki Görüntüle 92766

Hocam o zaman sipariş verip öyle iade alacağım yani kargo için. Siparişi vermeden önceki son çıkış olarak son bir soru yöneltmek istiyorum size. İki kulaklığında artısını eksisini artık ezberledim araştıra araştıra ancak sizin fikriniz önemli.
Amazon.com: SteelSeries Siberia v2 Full-Size Gaming Headset with Built-In USB Sound Card (Frost Blue): Computers & Accessories Birisi fırsat ürünü yani fırsatı yakalamışken bunu mu almalıyım ?
Amazon.com: Corsair Gaming H1500 Dolby 7.1 USB Gaming Headset (CA-9011128-NA): Computers & Accessories Yoksa sizin de kullandığınız bu kulaklığı mı ?
İkinci ürünü bizzat kullandığınızı bildiğim için tarafsız olacağınızı ümit ediyorum hocam :)

Siberia'da 7.1 desteği yok. Önermiyorum o yüzden. Onun dışında kaliteli olabilir ancak yine Amazon'dan alan arkadaşlarım başka modellere yöneliyor şuanda. :) H1500'ü ise kullanıcısı olarak pek bir eksik özelliği olmadığını da düşünerek öneririm. Zaten yazılı incelememi görmüşsünüzdür:

https://www.technopat.net/sosyal/konu/alındı-corsair-h1500-oyuncu-kulaklığı.216670/

Ayrıca bkz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı