Razer Kraken 7.1 İnceleme

Neyse o zaman Beats marka kulaklıklara yöneliriz bizde.
Beats Studio kulaklığım var. Aynı zamanda Razer Kraken 7.1 var. Beats uzun süreli oyun oynamalarda feci terletiyor. Ayrıca kulaklığın verdiği ses derinliği, ses netliği Razer daha iyi. Ancak basslar Beats'de çok daha iyi. Benim tavsiyem ikisi arasında, Razer olur. Mikrofonu da çok daha kaliteli.

O zaman tamam, sadece müzik dinlemek için ise, Beats mantıklı ancak Bose markanın fiyatlarına da bakın eğer mantıklı fiyatları varsa, Bose çok iyidir.
Beats düşünürsen de, en yeni seri olduğuna dikkat et, solonun yerini solo hd aldı diye biliyorum. İstediğin zaman yazabilirsin, alacağında danışabilirsin. ;)

Valla bir köşeye not almak lazım isminizi :) Beats'ın bin bir türlü kulaklığı var, isimler birbirine çok benzer.
300-400 lira arası bir bütçeyi gözden çıkartmayı planlıyorum.
1 kere alıp kulaklık kelimesini bir daha duymak istemiyorum, mümkünse müziklerimi duymak istiyorum :)

@mrtsnr Yeni baktım da Solo HD bu oluyor galiba? 400 lira gibi bir fiyatı var.
Monster 129509 Beats Solo HD Kulaklık Control Talk Beyaz Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks
Ses bakımından ne tür fark var aralarında biliyor musunuz ?

Hayırlısı olur umarım ancak eğer gerçekten istiyorsanız bence almalısınız sırf telefona takılmıyor diye almamazlık yapmayın bence mutlu olacağınız hissettiğiniz marka ve modeli alın.

Razer iyi güzel ancak dışarıda kullanamıyorum, o halde eledim o şıkkı :)
Beats solo fiyatına göre hem fiyakalı hemde ses kalitesi gayet iyi, müziklerde iyi bir performans verecektir.
Şuan açıkçası aklımda Beats var.

Ah keşke internette ki arkadaşların sözünü dinlemeyip Logitech G35 almasay mışım ah ah. Bası açsan cızırtı başlar azaltsan bass'tan eser kalmaz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı