Razer Kraken T.E Ses Robotlaşma Sorunu

Froseth

Centipat
Yer
Malatya
Daha fazla  
1-2 saat öncesine kadar sıkıntısı yoktu ama şu an konuştuğumda sesim düzgün gidiyor fakat arada robotlaşıyor. Neden kaynaklanıyor? Nasıl çözebilirim?

Synapse ayarlarım fabrika ayarlarıyla aynı herhangi bir değişiklik yok.
Aşağıdaki görseldeki ayarlar neleri değiştiriyor? Ambient Noise Reduction'u açtıktan sonra robotlaşma başladığını farkettim. Genel bir sorun mu yoksa kulaklıkta mı bir hata var?
1603447833354.png

Aşağıdaki görseldeki ayarlar neleri değiştiriyor? Ambient noise Reduction'u açtıktan sonra robotlaşma başladığını fark ettim. Genel bir sorun mu yoksa kulaklıkta mı bir hata var?
Eki Görüntüle 711979

Vocal clarity tam olarak bilmiyorum. Volume normalization siz bağırdığınızda sesinizi biraz azaltıyor. Ambient noise reduction ise çevredeki gürültüleri azaltıyor. Amnient noise reduction açtığımda bende herhangi bir sorun olmuyor. Ürün hatalı olabilir, Razer Synapse'i kaldırıp tekrar kurarmayı deneyin eğer sorun çözülmez ise ürünü iade etmeye bakın.

Vocal clarity tam olarak bilmiyorum. Volume normalization siz bağırdığınızda sesinizi biraz azaltıyor. Ambient noise reduction ise çevredeki gürültüleri azaltıyor. Amnient noise reduction açtığımda bende herhangi bir sorun olmuyor. Ürün hatalı olabilir, Razer Synapse'i kaldırıp tekrar kurarmayı deneyin eğer sorun çözülmez ise ürünü iade etmeye bakın.
Denedim fakat sonuç aynı. Garantiye yollamak istiyorum fakat GameEkstra ürünün aynısı stokta varsa değişim yapılacağını yazmış yoksa onayım olduğunda farklı bir ürünle değiştirileceğini yazmışlar. Siteye baktığımda stokta Kraken T.E'nin olmadığını görüyorum. Kulaklığımdan bu sorun dışında çok memnunum başka kulaklıkta kullanmak istemiyorum. Kulaklığı direk Razer'e yollama imkanım var mı peki?

Geri
Yukarı