Razer Kraken V2 T.E Synapse Yazılımı Sürekli Bozuluyor

A.Bora

Centipat
Razer Kraken T.E kulaklık kullanıyorum, kulaklığın fiziksel olarak hiçbir sorunu yok. Aynı şekilde kablo ve USB girişlerinin de. Synapse 3 yazılımı kulaklık ile birlikte kullanıyorum yazılımın içinde ses efektleri olarak tanımlayabileceğim özelleştirmeler mevcut sesin tonunu değiştirip daha güzel bir kulaklık performansı sağlıyorla , sorun şu ki son w10 güncellemesinden sonra kulaklığın yazılımı sürekli olarak bozulmaya başladı örnek verecek olursam kulaklığı varsayılan aygıt olarak Windows ses ayarlarından atasam bile yazılım içinde bu şekilde görünmüyor. Ayrıca az önce bahsettiğim ses efektlerini de uygulayamaz hale geliyorum. Yazılım içinde ses efekti açık görünse bile hiçbir şekilde sese etki etmiyor.

Yazılımı silip kulaklık sürücülerini ve yazılıma dair her şeyi sıfırlayıp geri yüklüyorum, yazılım sorunsuz çalışıyor ancak örneğin PUBG girdiğimde yada ses aygıtını kulaklıktan ses sistemine yada HDMI çıkışına aldığımda yazılım tekrar bozuluyor. Hiçbir şekilde değiştirme yapmasam dahi kendi kendine varsayılan aygıt olmaktan çıkıyor, internet üstünde ne kadar aradıysam da çözüm olarak silip tekrar yüklememi işaret ediyor durum için hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum, teşekkür ederim.
(Şu an Synapse 3 yazılımı ve Windows 10 pro tamamen güncel durumdalar)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı