Razer Kraken Tournament Edition EQ Sistemi Çalışmıyor

Ulas-Sama

Decapat
Daha fazla  
Razer EQ ayarlarını değiştiriyorum fakat hiç bir değişiklik olmuyor. Game yapıyorum aynı, Music yapıyorum aynı, Movie de aynı, Custom da kendim ayar yapıyorum tekrardan aynı sonuçla karşılaşıyorum. Razer Synapse 3'ü sil yükle yaptım, fakat sonuç değişmedi. Bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardım ederse sevinirim.
Ekran Görüntüsü (38).png

önce USBDeview v2.86 indir ve aç. kulaklığının hangi usb device olduğunu bul genelde marka adı yazar ama razerlarda modele kadar yazıyor olması lazım. kulaklığı çıkart ve o kulaklığın alakalı tüm aygıtları sil. birden fazla olabilir ona göre. programınıda revo uninstaller pro ile kalıntıları ile birlikte sil. bilgisayarı yeniden başlat. kulaklığı başka bir porta tak. sorunun çözülmesi lazım.

önce USBDeview v2.86 indir ve aç. kulaklığının hangi usb device olduğunu bul genelde marka adı yazar ama razerlarda modele kadar yazıyor olması lazım. kulaklığı çıkart ve o kulaklığın alakalı tüm aygıtları sil. birden fazla olabilir ona göre. programınıda revo uninstaller pro ile kalıntıları ile birlikte sil. bilgisayarı yeniden başlat. kulaklığı başka bir porta tak. sorunun çözülmesi lazım.
Olmadı.

Sağ alttan kulaklık simgesinde Razer Kraken TE - Game veya THX Spatial Synapse'den birini seçin deneyin gene olmazsa muhtemelen program silinse de bir yerde kalıyor format atıp deneyebilirsiniz daha önce yaşamıştım baya güncelleme bekleyip gelince çalışmıştı.

yeni razer hesabı açıp, yeni profil oluşturmayı denesene bi. bendede razer klavyede olmuşdu benzer bir sorun. bu çözmüştü.
Düzelmedi.
Sağ alttan kulaklık simgesinde Razer Kraken TE - Game veya THX Spatial Synapse'den birini seçin deneyin gene olmazsa muhtemelen program silinse de bir yerde kalıyor format atıp deneyebilirsiniz daha önce yaşamıştım baya güncelleme bekleyip gelince çalışmıştı.
Galiba güncellemeyi beklemem gerekecek. Format atarsam 1tb yi geçik oyunları tekrar yüklemem gerekecek ve bu benim için çok büyük bir sorun.

Düzelmedi.

Galiba güncellemeyi beklemem gerekecek. Format atarsam 1tb yi geçik oyunları tekrar yüklemem gerekecek ve bu benim için çok büyük bir sorun.
SSD 120 gb alıp kullanmak mantıklı olacaktır. Windows ve bu tip programları yüklersiniz sorun olduğunda pek bir şey kaybetmezsiniz. Aylardır güncelleme gelmiyor bana göre gelmez kısa zamanda. İstiyorsanız Razer Support'a yazın bu konuyu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı