Razer Kraken Tournament Edition nasıldır?

Selamlar, ben de 600-750 lira bandında kulaklıklar araştırıyorum. Gördüğüm bir kaç kulaklık var onları listeleyeceğim sen bakarsın.

Corsair HS60
Corsair HS60 Pro
Hyperx Cloud 2
Cooler Master MH752
Cooler Master MH650
Razer Kraken Tournament Edition

Listelediğim ürünler bu şekilde. Eğer daha farklı opsiyonlar varsa bildiğiniz paylaşır mısınız?

Ben kullanıyorum, eğer ki 600 tl bandında bulunursa alınabilir. Çünkü ses kart ve THX özelliği güzel. Ancak müzik dinlemek 1. öncelikse alınmaz diyebilirim. Özellikle ekolayzır ayarıyla bile tizler net değil, bu da ses kısıkken sesin kalitesinden feragat etmek demek. Orta ve yüksek ses seviyelerinde ise başarılı. Bass için fena değil ama çok bi bass beklemeyin. Genel olarak 10 üzerinden 5. Fiyatı 600 tl ise 10 üzerinden 7 verilebilir.

Ben kullanıyorum, eğer ki 600 tl bandında bulunursa alınabilir. Çünkü ses kart ve THX özelliği güzel. Ancak müzik dinlemek 1. öncelikse alınmaz diyebilirim. Özellikle ekolayzır ayarıyla bile tizler net değil, bu da ses kısıkken sesin kalitesinden feragat etmek demek. Orta ve yüksek ses seviyelerinde ise başarılı. Bass için fena değil ama çok bi bass beklemeyin. Genel olarak 10 üzerinden 5. Fiyatı 600 tl ise 10 üzerinden 7 verilebilir.
Selamlar, üründen hala memnun musunuz ve uzun kullanımda neleri fark ettiniz? "+" Ve "-" yönlerinden bahseder misiniz fark ettiğinz kadarıyla. Forumda kullanan kullanmayan herkes ürünü kötülemiş ve bana çok mantıksız geldi. Teşekkür ediyorum.

Ben kullanıyorum, eğer ki 600 TL bandında bulunursa alınabilir. Çünkü ses kart ve THX özelliği güzel. Ancak müzik dinlemek 1. öncelikse alınmaz diyebilirim. Özellikle ekolayzır ayarıyla bile tizler net değil, bu da ses kısıkken sesin kalitesinden feragat etmek demek. Orta ve yüksek ses seviyelerinde ise başarılı. Bass için fena değil ama çok bir bass beklemeyin. Genel olarak 10 üzerinden 5. fiyatı 600 TL ise 10 üzerinden 7 verilebilir.

Kusura bakmayın hortlatıyorum ama ben 450TL'ye aldım sizce bu fiyata iyi mi herkes onu iade edip Cloud 2 al dedi ama 450TL'ye zor almıştım sizce nasıl.

Kusura bakmayın hortlatıyorum ama ben 450TL'ye aldım sizce bu fiyata iyi mi herkes onu iade edip Cloud 2 al dedi ama 450TL'ye zor almıştım sizce nasıl.
Ses kartı çok sıkıntılı, synapse ile uğraşmak yoruyor, bence de cloud 2 almalısın. Krakende, ses kartı üzerindeki kontrollerle oynarken birden bire ses patlaması şeklinde max. ses uyarısı gelince, yerinden zıplıyorsun. Bu tarz şeyler var, tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı