Razer Kraken Tournament Edition Tüm Ayarlar

Arkadaşlar kulaklığı bugün yeni kutusundan çıkardım, gayet güzel. JD 711'in üstüne Logitech G Pro X almış ve memnun kalmamıştım, geçen hafta Gaming Gecesi'nde 399 TL'ye düşen başlıktaki kulaklığı aldım ve bugün deneyimleme şansım oldu. Çok daha iyi şuan. G Pro'dan da bence iyidir. PUBG'de ayak sesleri bir tık daha yüksek ve temiz geliyor, sesler yükseldi bozulma olmadan. Ekolayzer ayarlarını nasıl yapacağımı bilmiyorum, nette biraz araştırırken fps oyunlarında ayak seslerine yönelik bir ekolayzer ayarı denk geldi ve aynısını yaptım. Fena sayılmaz ancak daha iyisi var mıdır? Uğultu sesi gelmeden temiz ve daha yüksek sesler alabilir miyim? Ekolayzer'da her şeyi sona çektiğimde sesler artıyor ama çok fazla uğultu oluyor bu sefer de. Yüksek ses alacağım ama aynı zamanda uğultu gelmeyecek bir ayar önerecek var mı? Tüm ayarlarım şu an aşağıdaki şekildedir. (NOT: THX Surround sesi kullanmıyorum, zaten PUBG'nin desteği yok diyoarlar. Oyun içi HRTF açık durumda.)

Eki Görüntüle 512244Eki Görüntüle 512245Eki Görüntüle 512246Eki Görüntüle 512247Eki Görüntüle 512248
Merhaba EQ ayarlarının tam rakamlarını verebilir misin?
CS go da yok böyle seçenek
CS GO'da sanırım Gelişmiş 3B Ses İşlemesi olarak geçiyor

Peki hangi siteden almıştınız onu hatırlıyor musunuz?

Hocam Reddit olabilir. Yani şunu hatırlıyorum Google'a Razer best footsteps equalizer veya Razer best equalizer settings for PUBG tarzı bir şey yazmıştım, o şekilde araştırdım sanırım.
Peki hangi siteden almıştınız onu hatırlıyor musunuz?

Hocam 2khz ses +6 db'de. Geri kalanları buna göre çıkarım yapabilirsiniz. Mesela 125hz 2khz'ye göre 1 tık altta yani +5 değerinde. Bu şekilde tüm ayarları tamamlayabilirsiniz.

Hocam reddit olabilir. Yani şunu hatırlıyorum Google'a Razer best footsteps equalizer veya Razer best equalizer settings for PUBG tarzı bir şey yazmıştım, o şekilde araştırdım sanırım.

Hocam 2khz ses +6 Db'de. Geri kalanları buna göre çıkarım yapabilirsiniz. Mesela 125Hz 2Khz'ye göre 1 tık altta yani +5 değerinde. Bu şekilde tüm ayarları tamamlayabilirsiniz.

Tamamdır hocam hallettim güzel ayarlar.

Bende öyle yapmayı düşünüyorum nereden ne kadara aldınız ? Hayırlı olsun

Teşekkürler hocam. Ben sarı site'den uygun denk getirdim, 3 ay önce almış iade süresini geçirmiş ve kutuyu da hiç açmamış jelatinlerini kontrol ettirdim 550 TL'ye aldım. Yani 21 ay garantili sıfır olarak geldi bana diyebilirim.

Geri
Yukarı