Razer Kraken Ultimate ve mouse hediyeli alınır mı?

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
20200518_132248.jpg

Razer Basilisk X HyperSpeed alacaktım ancak bu ürünü gördüm. Razer Kraken Ultimate alırsan mouse hediye. 1.140₺ ücreti var. Kulaklığa baktığım zaman bir ara 480₺'lere düşmüş. Sizce bunu almak mantıklı mı? Sonuçta bu fareyi alacağım.
++

Son düzenleme:
Kulaklığı almadım ama fareyi satın aldım. Kulaklık Razer Kraken X aldım. Fareden memnunum çok hafif, daha önce Razer mamba elite kullanmıştım ve çok ağır geliyor onla bunu karşılaştırınca. Ki fiyatları çok düştü bunun eliniz büyükse direkt düşünün derim. Giriş seviyesi olduğu için her tarafından kalite beklemeyin ama iş görüyor.

Kulaklığı almadım ama fareyi satın aldım. Kulaklık Razer Kraken X aldım. Fareden memnunum çok hafif, daha önce Razer mamba elite kullanmıştım ve çok ağır geliyor onla bunu karşılaştırınca. Ki fiyatları çok düştü bunun eliniz büyükse direkt düşünün derim. Giriş seviyesi olduğu için her tarafından kalite beklemeyin ama iş görüyor.
Bende de razer mamba elite var da ben kulaklık için ne yapsam onu düşünüyorum. Void elite wireless var, bütçemi çok fazla zorlayım virtuoso var kafamda ne yapsam bilemedim kablosuz almak istiyorum da.

Bende de razer mamba elite var da ben kulaklık için ne yapsam onu düşünüyorum. Void elite wireless var, bütçemi çok fazla zorlayım virtuoso var kafamda ne yapsam bilemedim kablosuz almak istiyorum da.
O kulaklığı çok methediyorlar. Tasarımı da hoş bence ama teknik kısmı hakkında bilgim yok. Elindeki kulaklıktan memnun kalmadıysan ya da aradığını bulamadıysan değişim açısından iyi olabilir.

O kulaklığı çok methediyorlar. Tasarımı da hoş bence ama teknik kısmı hakkında bilgim yok. Elindeki kulaklıktan memnun kalmadıysan ya da aradığını bulamadıysan değişim açısından iyi olabilir.
Pardon kafamda, almayı düşündüğüm void elite wireless var. Param yeterse corsair virtuoso alacağım tabi. Yoksa kendi kullandığım oneplus bullets type c kulakiçi kulaklık kullanıyorum.

Virtuoso'nun konforu hakkında sıkıntıları olduğunu duydum. Razer tarafında V2 modeline bakabilirsiniz. Ultimate çok pahalandı o paraya gereksiz bir model.

Virtuoso'nun konforu hakkında sıkıntıları olduğunu duydum. Razer tarafında V2 modeline bakabilirsiniz. Ultimate çok pahalandı o paraya gereksiz bir model.
vallaha ne almaya çalışsam hep bir kötü söylenti var hocam. Void elite wireless almayı düşündüm kronik arızalı dendi, virtuoso nun dediğiniz gibi konfor problemleri var. Yani ne yapsam cidden bilemedim en son gidip ucuza fury x alıp noktayı koyacağım. Void elite wirless hakkında görüşünüz var mıdır?

Daha konforlu olduğundan alınabilir fena olmayan bir model bence. Bası bir tık düşük diye duydum.

Geri
Yukarı