Razer Kraken Ultimate vs Razer Kraken Tournament Edition Z31

Kraken Ultimate daha iyi kulaklıktır fakat stoklarda pek yok varsa da fiyatından çok daha pahalıya satılıyor onun yerine Blackshark V2 seçin derim V2 olan V2X değil.

Kraken Ultimate daha iyi kulaklıktır fakat stoklarda pek yok varsa da fiyatından çok daha pahalıya satılıyor onun yerine Blackshark V2 seçin derim V2 olan V2X değil.
normal razer ın sitesinde stokta var ve 99.99dolar tahmini 850civarı oluyor sizcede ucuz değilmi blackshark v2 gözüme iyi gözükmüyor başka önerilere açığım fakat razer set yapmak istiyorum birde kraken ultimate thx iyimidir rekabetçi oyuncu için valorant csgo gibi oyunlar ya da sorum şu bu kraken ultimate anladık iyi ama thx i başarılımıdır beni üzermi herkese iyi technopatlar
Kraken Ultimate fiyat performans olarak sınıfta kalıyor, @Msevket44 dediği gibi blackshark V2 alman daha mantıklı.

Blackshark V2 gözüme iyi gelmiyor yine de teşekkür ederim.

normal razer ın sitesinde stokta var ve 99.99dolar tahmini 850civarı oluyor sizcede ucuz değilmi blackshark v2 gözüme iyi gözükmüyor başka önerilere açığım fakat razer set yapmak istiyorum birde kraken ultimate thx iyimidir rekabetçi oyuncu için valorant csgo gibi oyunlar ya da sorum şu bu kraken ultimate anladık iyi ama thx i başarılımıdır beni üzermi herkese iyi technopatlar

Blackshark V2 gözüme iyi gelmiyor yine de teşekkür ederim.
Kraken Ultimate oldukça iyidir. Fakat yurtdışından getirirken gümrüktü vergilerdi fiyat artıyor. Ayrıca Türkiye'de garantiniz de olmayacak.

Kraken Ultimate oldukça iyidir. Fakat yurt dışından getirirken gümrüktü vergilerdi fiyat artıyor. Ayrıca Türkiye'de garantiniz de olmayacak.

Aga şimdi Razer set yapmaktan vazgeçeceğim bir de şuna bakabilirmisnz

Bu ürün neden bu kadar ucuz?

Razer Blackshark V2 100 dolar ucuz değil zaten. Kraken TE modeli aslında ucuz bir ara 50-60 dolara satılıyordu sitesine aldanmayın. Daha pahalıya daha ucuzunu seçmiş olacaksınız ikisini de kullandım çünkü. Ultimate'de olduğu gibi bu model de THX destekliyor. Ultimate zaten stoklarda yok yada çok az o yüzden fiyatı olduğundan çok daha pahalı durumda alınmaz şu an çünkü çok pahalı.
Görünüşü bence güzel evet garip gözüküyor diğer kulaklıklara göre ama alışıyorsunuz ve seviyorsunuz oldukça sade güzel tasarımı var.

Hocam şu anda stokta yok gözüküyor.

Biliyorum sorum şu stoka gelince yine de aynı fiyattamı satılır yoksa artar mı?
Razer BlackShark V2 100 dolar ucuz değil zaten. Kraken'te modeli aslında ucuz bir ara 50-60 dolara satılıyordu sitesine aldanmayın. Daha pahalıya daha ucuzunu seçmiş olacaksınız ikisini de kullandım çünkü. Ultimate'de olduğu gibi bu model de THX destekliyor. Ultimate zaten stoklarda yok ya da çok az o yüzden fiyatı olduğundan çok daha pahalı durumda alınmaz şu an çünkü çok pahalı.
Görünüşü bence güzel evet garip gözüküyor diğer kulaklıklara göre ama alışıyorsunuz ve seviyorsunuz oldukça sade güzel tasarımı var.

Teşekkür ederim bayım diğer PC toplama soruma bakabilirmisnz bu konuyuda orada sonlandırmayı düşünüyorum çünkü LGS'ye giriceğimden çalışmam gerekiyor herkese iyi Technopat'lar.

Biliyorum sorum şu stoka gelince yine de aynı fiyattamı satılır yoksa artar mı?

Teşekkür ederim bayım diğer PC toplama soruma bakabilirmisnz bu konuyuda orada sonlandırmayı düşünüyorum çünkü LGS'ye giriceğimden çalışmam gerekiyor herkese iyi Technopat'lar.
Muhtemelen fiyat burada kalmayacak ve yükselecektir. Bu arada LGS şimdiden için başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı