İnceleme Razer Kraken V3 Pro

Kulaklığı haftalarca inceleme sonucu aldım, düşünen arkadaşlar sizin için yazıyorum çünkü ben almadan önce doğru düzgün bir inceleme yoktu. Kullanıcı olan insanları bulup konuştum ve bu haftalarca uğraşın sonunda karar verdim alsam mı yoksa almasam mı diye endişe etmeyin gönül rahatlığı ile alabilir ses kalitesi kulağa uyumu ve rahatlığı çok iyi kulaklık. Ağır, 2. haftayı devirdim ve hala kafamda en ufak ağırlık hissi yok. Eski kulaklığım MSI DS502 idi onunda titreşim motoru vardı fakat bu çok ayrı titreşim motoru. Performansı ise mükemmel, detaylı açıklamam gerekirse uzamsal ses kalitesi fark edilebilir düzeyde ama almadan önce de şunu söylemem gerek şarj ömrü çok uzun fakat titreşim motorunu açarsanız 10 dk da biter çünkü titreşim motoru çok fazla batarya tüketiyor. Eğer şarkı dinlerken açacaksanız kulaklığı kablolu bağlantıya çekin kalitesini hissedin, mikrofon kısmı kullanmış olduğunuz broadcast gibi gürültü engelleme uygulamaları var ise kapatın(mikrofon kısmını) hepsini kulaklığın kendi gürültü engelleme ayarı çok daha kaliteli. Olurda biri sesinizi sevmez bu mikrofon ne lan falan derse aldırış etmeyin özellikle Discord uygulamasında ses kötü gözükebilir, tamamen uygulama sorunu arkadaşlarınız dandik mikrofona alıştığı için stüdyo kalitesinde mikrofon ile karşılaşınca alışamazlar, zamanlar anlarla canınızı sıkmayın, basın parayı alın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kulakliktaki mikrofonun studyo kalitesinde olmamasi disinda pek sorun yok gibi.

Zamaninda BlackShark V2 PRO almak yerine az daha cikip Kraken V3 Pro alsaydim diyorum, tesekkurler kisa deneyiminizi aktardiginiz icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı