Razer Kraken v2 vs Arctis 7

critus

Kilopat
Yer
İstanbul/İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar değerli arkadaşlar, oyuncu kulaklığı almak istiyorum aklımda iki model var.

Birincisi Razer Chroma Kraken v2 7.1 diğeri ise Steelseries Arctis 7 kablosuz Gaming kulaklık ama hangisini almalıyım karar veremedim (bütçe 500-800 arası).

SS’in tasarımı çok hoşuma gidiyor fakat müzik performansı çok iyi değil diyorlar. Razer için ise bir süre sonra kulağınızı ağrıtıyor deniliyor. Kulaklığı bu arada FPS oyunları (PUBG, CS:GO) ve ara ara film izlemek müzik dinlemek için istiyorum.

SS'in kablosuz olması beni kendisine çekiyor sizin fikirleriniz nelerdir veya farklı bir marka model önerir misiniz? Bir de 7.1 veya surround ses tam olarak ne oluyor? Aydınlatırsanız sevinirim

İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
@Asım Demir Arctis 7 kullanıyordu galiba.
O size neden tercih ettiğinden ve memnun olup olmadığından bahsedebilir.
Arctis 7 öneririm.
Kraken V2 al keyfine bak, sonra müzik dinlerken ben buna para mı vermişim deme.

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar fakat bu kulaklıkları birbirleriyle kıyaslayınca hangisinin + sı hangisinin - sisi var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar :)

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar fakat bu kulaklıkları birbirleriyle kıyaslayınca hangisinin + sı hangisinin - sisi var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar :)

Razer sanal 7.1 konusunda gayet başarılı, müzik performansı (özellikle baslar) gayet iyi, oyunlarda sesin geldiği yönü gayet net anlıyorsun. Sıcak havalarda kulakların biraz terliyor. Birde Mercury Edition efsane güzel gözüküyor. Önümüzdeki sene Mercury Edition'un tüm ürünlerini alarak set yapmak gibi bir planım var.

Razer sanal 7.1 konusunda gayet başarılı, müzik performansı (özellikle baslar) gayet iyi, oyunlarda sesin geldiği yönü gayet net anlıyorsun. Sıcak havalarda kulakların biraz terliyor. Birde Mercury Edition efsane güzel gözüküyor. Önümüzdeki sene Mercury Edition'un tüm ürünlerini alarak set yapmak gibi bir planım var.
Cevabınız için teşekkür ederim zor bir seçim ikisininde kendisine göre avantajları var aldığımda deneyimlerimle birlikte buraya paylaşacağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı