Razer Kraken V3 alınır mı?

Bütçe
1500

Mr.Bubbles

Kilopat
Yer
Aydın
Selam Razer Kraken V3 modeli alınır mı sizce? X modeli değil düz V3 modeli.

Ya da 1300-1500 TL arası önerebileceğiniz kulaklık var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt olarak bunu alırdım.

Fiyatı aşırı uygun. Outlet olması üründen soğutmasın. QP'nin outlet ürünleri genelde sadece kutusu hasarlı ürünler oluyor. İsterseniz arayıp bilgi alıp sonrasında sipariş geçersiniz.

Konuya dönecek olursak, Kraken V3 iyi bir kulaklık ancak tasarımı çok kaba. Bunun dışında Razer Kraken serisinin şu anki en iyi kulaklığı olabilir Kraken V3 Pro'dan sonra. Öncekiler gerçekten berbat iken, Kraken V3 gerçekten iyi.

Direkt olarak bunu alırdım.

Fiyatı aşırı uygun. Outlet olması üründen soğutmasın. Qp'nin outlet ürünleri genelde sadece kutusu hasarlı ürünler oluyor. İsterseniz arayıp bilgi alıp sonrasında sipariş geçersiniz.

Konuya dönecek olursak, Kraken V3 iyi bir kulaklık ancak tasarımı çok kaba. Bunun dışında Razer Kraken serisinin şu anki en iyi kulaklığı olabilir Kraken V3 Pro'dan sonra. Öncekiler gerçekten berbat iken, Kraken V3 gerçekten iyi.

Teşekkürler hocam outlet almayı düşünmüyorum açıkçası bir de Cooler Master kulaklık konusunda mesafeli yaklaştığım bir firma açıkçası yıllardır kulaklık üreten firmalardan almak daha mantıklı gibi geliyor.

Teşekkürler hocam outlet almayı düşünmüyorum açıkçası bir de Cooler Master kulaklık konusunda mesafeli yaklaştığım bir firma açıkçası yıllardır kulaklık üreten firmalardan almak daha mantıklı gibi geliyor.
Bu ürün Takstar Pro 82'nin modifiyelenmiş versiyonu. Yani sıfırdan bir Cooler Master üretimi değil. Takstar da kulaklık üreten bir marka.

Razer almayı kafama koymadım hocam şu anda kullandığım kulaklık ASUS çok da memnun olduğum bir kulaklık ama bozuldu ne yazık ki ben o bütçe doğrultusunda ne alınabilir onu merak ediyorum.
Hayırlı olsun, Kraken V3 güzel kulaklık zaten ona lafım yok.

Geri
Yukarı