Razer Kraken V3 alınır mı?

Bütçe
1300

Anteros

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

Daha önce Razer'in iki kulaklığını daha kullandım. Birincisi Kraken Tournament Edition, ikincisi ise Kraken X. Tournament Edition'da herhangi bir problem yaşamadım fakat Kraken X USB değildi ve USB olmayan modellerde mikrofon yankısı gibi bir problem vardı.

Asıl kaygım şu, Kraken V3 almak istiyorum fakat plastik bir yapısı var. Kraken X plastik yapısı kırılmaya veya zamanla deforme olmaya çok uygundu ve ben ve 2 arkadaşımda da kırıldı. Kraken V3 daha kaliteli gözüküyor fakat güvenemiyorum. Uzun süre bir kullanım istiyorum ve parçalanmasını istemiyorum diğeri gibi.

Şimdiden teşekkürler.

Fena bir kulaklık değil fakat Kraken 7.1, V2 7.1, Ultimate 7.1 gibi ana ürün sııfının yeni üyesi olsa da onlar kadar ne hoparlör olarak ne de parça kalitesi olarak denk değil. Altında bir ürün. Fakat senin kullandığın serilerin üstünde bulunuyor. Memnun edecektir.

Razer markasında USB arayüzlü ürünler tercih edilmesi kesin. Çok fark ediyor.

Tournament Edition'dan ses kalitesi olarak bilemem fakat kontrolcüsünde bulunan bass ayarı/oyun ve Discord arası ses dengelemesi/mikrofon kapatma ve metal iskelet olduğu için daha kaliteli hissettiriyordu.

Tournament Edition'dan ses kalitesi olarak bilemem fakat kontrolcüsünde bulunan bass ayarı/oyun ve Discord arası ses dengelemesi/mikrofon kapatma ve metal iskelet olduğu için daha kaliteli hissettiriyordu.

Bahsettiğiniz daha iyi hissetiren ile kısylanan ürün nedir? Tam anlayamadım kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı