Razer Kraken V3 Pro alınır mı?

Kullanan arkadaşlar yazsa iyi olur ama bende bu kulaklığı alacağım yarın. Şarjı 42 saat gidiyor gözüküyor çok fazla gerçekten. Tabii ki RGB'ler ve o titreşim özelliği açıkken daha az gider. O sorunlar yeni modellerinde yok deniyordu en son. Kulaklığın gecikme süresi rakiplerine göre çok çok az. Tek dezavantajı ağır olması bence. Ağırlık dengeli şekilde dağıldığı için sorun olmuyor deniyordu. Kulaklığın özellikleri çok iyi ama internette bende olumsuz yorumlara denk geldim. Cızırtı geliyor diyen de çok gördüm gibi. Kendim alıp deneyeceğim en kötü iade ederim diye düşünüyorum. Razer'in fiyatları Türkiye'de çok ucuz. Yurt dışında 200 dolar aslında bu kulaklık.

Usta aldın mı cızırtı sorunu falan var diyorlar doğru mu?

Usta aldın mı cızırtı sorunu falan var diyorlar doğru mu?

Kulaklığı ben almıştım ilk başta çok pişmandım niye dersen oyun sesleri çok farklı geliyordu birden fazla konu açmıştım streo gibi değil farklı sesleri vardı ama alışınca seslere kulaklığın ses kasmasına hayran kaldım hala kullanıyorum ve şarjı hiç bitmiyior. 12 saat Rust oynadık sonra şarj etmeden bir 12 saat Rust oynadık gene de bitmedi.

Kulaklığı ben almıştım ilk başta çok pişmandım niye dersen oyun sesleri çok farklı geliyordu birden fazla konu açmıştım streo gibi değil farklı sesleri vardı ama alışınca seslere kulaklığın ses kasmasına hayran kaldım hala kullanıyorum ve şarjı hiç bitmiyior. 12 saat Rust oynadık sonra şarj etmeden bir 12 saat Rust oynadık gene de bitmedi.

Cızırtı falan var mı usta şu an

Kulaklığı 3-4 gündür kullanıyorum. Ben titreşim modunu aktif kullandığım için şarjı öyle denildiği gibi 30-40 saat kullanamadım. Zaten incelemelerde de bu belirtilmiş. Titreşimi kapatırsanız şarjı çok daha uzun gidiyor. Yani 30-40 saat için hem RGB'den hem de titreşim modundan fedakarlık etmek gerekli. Ancak benim için yine de iyi sayılır şarj süresi. Bassları çok iyi, çözünürlük iyi. Bu arada sorun yaşayan arkadaşlar Synapse Beta yazılımını yüklesin, Razer'in yeni yazılımı sorunsuzdur. USB'yi sürekli tak çıkart yapmanıza gerek kalmıyor.

Cızırtısı ve de diyafram sorunu var. 1 sene içerisinde sesler eşit gelmezse garantiye verin. Eksi olarak söyleyeceğim şeyler şunlar:
  • Cızırtı ses tekerleğini sona aldığınızda oluyor. 2.4 Ghzlerde yaygın diye biliyorum.
  • Diyafram bozulabilir dikkat edin
  • Kulaklık ağır gibi. Ayrıca insanı 50 mm sürücüler boğuyor. Sorun etmiyorsanız hiçbir sıkıntısı yok.
  • Cod oynarken gerçekten oyunun içinde hissettirmişti. Doğru ayarları yaparsanız güzel kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı