Razer Kraken V3 Pro kulaklığı dongle üzerinden kullanmak performans kaybı yaşatır mı?

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Razer Kraken V3 Pro almayı düşünüyorum ancak masaüstü bilgisayarımda Bluetooth yok. Malum dongle ile sağlıyorum kablosuz bağlantıları. Kablosuz kulaklığı da mecburen dongle üzerinden kullanacağım. Herhangi bir performans kaybı vb. yaşar mıyım acaba?

Razer Kraken V3 Pro almayı düşünüyorum ancak masaüstü bilgisayarımda Bluetooth yok. Malum dongle ile sağlıyorum kablosuz bağlantıları. Kablosuz kulaklığı da mecburen dongle üzerinden kullanacağım. Herhangi bir performans kaybı vb. yaşar mıyım acaba?

Kulaklıktan iyi performans almak için açtığım konuyu takip edin.

Razer'cıları yakalamışken Viper V2 Pro kullanan var mı aranızda?

Ben kullanıyorum müthiş bir mouse, şarjı da çok iyi gidiyor ama alırsan yanında gelen skatezleri takma derim, bayağı bir yapışkan tarzı bir şey. Ayrıca claw(pençe) tutuş için ideal, elini yatırıyorsan şayet almanı tavsiye etmem.

Ben kullanıyorum müthiş bir mouse, şarjı da çok iyi gidiyor ama alırsan yanında gelen skatezleri takma derim, bayağı bir yapışkan tarzı bir şey. Ayrıca claw(pençe) tutuş için ideal, elini yatırıyorsan şayet almanı tavsiye etmem.

Tam olarak onu soracaktım bende bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, ölçüleri iyi gibi gözüktü gözüme ama üstten fazla basık sanırım palm grip tutuş şekline uygun olmayacak.

Yaşamazsın, eğer tam bütçeni söylersen kraken V3 pro'dan daha iyi kulaklıklar söyleyebiliriz, o kulaklığın ses sahnesi aşırı kötü.
Hocam tüm ekipmanlar Razer hep. Hem kablosuz olsun hem de verdiğim paraya değsin diye düşününce Pro v3 önerildi hep. Sizin öneriniz nedir peki?

Hocam tüm ekipmanlar Razer hep. Hem kablosuz olsun hem de verdiğim paraya değsin diye düşününce Pro v3 önerildi hep. Sizin öneriniz nedir peki?
Sennheiser game one bütçe artarsa drop epos Pc38x bakılabilir, ses sahnesi ve ses kalitesi şahanne benimde eskiden tüm ekipmanlarım Razerdı ve genel olarak kaliteli degiller mouse dışında, mouse konusuna gelince Wraith esportstaki mouseler daha F/P olduğu için razer almanin mantığı kalmıyor, klavyemde yay sesi vardı (Blackwidow V3) , kulaklığım yeterli değildi ve THX denilen şey dolandırıcılıktan ibaretti (BS V2). Şuan tek mouse ve mousepadleri kaldı onları kullanıyorum, banada bu Razerlar maalesef önerilmişti, başka kulaklık klavyeye geçince kalite nedir öğrendim.

Son düzenleme:
Sennheiser Game One bütçe artarsa drop epos PC38X bakılabilir, ses sahnesi ve ses kalitesi şahanne benim de eskiden tüm ekipmanlarım Razer'dı ve genel olarak kaliteli degiller mouse dışında, mouse konusuna gelince Wraith e-sports'taki mouseler daha F/P olduğu için Razer almanin mantığı kalmıyor, klavyemde yay sesi vardı (Black Widow v3), kulaklığım yeterli değildi ve THX denilen şey dolandırıcılıktan ibaretti (bs v2). Şu an tek mouse ve mousepadleri kaldı onları kullanıyorum, bana da bu Razer'lar maalesef önerilmişti, başka kulaklık klavyeye geçince kalite nedir öğrendim.

THX doğru insanları yanlış seçim yaptıran bir şey ama Razer kötü değilmiş kulaklığı için söylüyorum bunu arkadaş bayağı iyi ses kasıyor şu an kendisine sorabilirsiniz bahsettiğim ayarları yapınca hiç sıkıntı yaşamadı :)

Sennheiser game one bütçe artarsa drop epos Pc38x bakılabilir, ses sahnesi ve ses kalitesi şahanne benimde eskiden tüm ekipmanlarım Razerdı ve genel olarak kaliteli degiller mouse dışında, mouse konusuna gelince Wraith esportstaki mouseler daha F/P olduğu için razer almanin mantığı kalmıyor, klavyemde yay sesi vardı (Blackwidow V3) , kulaklığım yeterli değildi ve THX denilen şey dolandırıcılıktan ibaretti (BS V2). Şuan tek mouse ve mousepadleri kaldı onları kullanıyorum, banada bu Razerlar maalesef önerilmişti, başka kulaklık klavyeye geçince kalite nedir öğrendim.
Thx konusunda çok haklısınız. Hocam diğer ürünleri de çok kullanmıştım. Steelseries çok uğraştırdı beni onun setini dizmem. Asus henüz tüm ürünlerde gelişmedi ekipman için diyorum yazılım vs. Logitech hiç kullanmadım ilgimi çekmedi. Bir tek Razer kalıyor hocam 2 ürünüm de razer iken kulaklığı da razer alayım dedim :D

Kulaklığın kendi 2.4 GHz kablosuz alıcısı var. Bluetooth ile çalışmıyor. Ayrıca Bluetooth gecikmesi Windows'da facia.
Hocam koskosa MM sitesi bluetooth yazınca öyle sandım sonra öğrendim öyle olmadığını 😀

THX konusunda çok haklısınız. Hocam diğer ürünleri de çok kullanmıştım. SteelSeries çok uğraştırdı beni onun setini dizmem. ASUS henüz tüm ürünlerde gelişmedi ekipman için diyorum yazılım vs. Logitech hiç kullanmadım ilgimi çekmedi. Bir tek Razer kalıyor hocam 2 ürünüm de Razer iken kulaklığı da Razer alayım dedim :D

Logitech Pro X kulaklığı bayağı iyi kablolu olanı ama kablosuzu bilmiyorum. Razer'e arkadaş iyi dedi sesleri, Razer'de alınabilir ama diğer modelindede ses kalitesi iyi midir bilmiyorum.

Logitech Pro X kulaklığı bayağı iyi kablolu olanı ama kablosuzu bilmiyorum. Razer'e arkadaş iyi dedi sesleri, Razer'de alınabilir ama diğer modelindede ses kalitesi iyi midir bilmiyorum.
Valla hocam kararsız kaldım. Kablosuz alacağım zaten. Hocam bu cayma hakkı falan açısından internetten almak daha mı mantıklı peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı