Razer Kraken V3 Pro kulaklığı dongle üzerinden kullanmak performans kaybı yaşatır mı?

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Razer Kraken V3 Pro almayı düşünüyorum ancak masaüstü bilgisayarımda Bluetooth yok. Malum dongle ile sağlıyorum kablosuz bağlantıları. Kablosuz kulaklığı da mecburen dongle üzerinden kullanacağım. Herhangi bir performans kaybı vb. yaşar mıyım acaba?

Vallahi hocam kararsız kaldım. Kablosuz alacağım zaten. Hocam bu cayma hakkı falan açısından internetten almak daha mı mantıklı peki?

Ben internetten aldım. Elden olsa cayma hakkı daha iyi olabilir belki göz göze konuşulduğu için ama internettende mümkündür bence, garantiliyse bir de daha iyi olur ürün.

Ben internetten aldım. Elden olsa cayma hakkı daha iyi olabilir belki göz göze konuşulduğu için ama internettende mümkündür bence, garantiliyse bir de daha iyi olur ürün.
Sağolasın dostum gidip alacağım taksitle inşallah pişman olmam bakalım. Blackwidow v3 almıştım yay sesinden değişim talep ettim umarım bunda sorun yaşamam.

Razer Kraken v3mü alacaksınız. Bende merak ettim şimdi sesini :)
Hocam internetten sipariş verdim pzt elimde olur gibi. Valla elimde şu an 800 liralık Monster kulaklığı vardı onun sesi bile net geliyordu. Bakalım 5.000 liralık kulaklık ne vaat edecek :D Geldiğinde yorumlarımı yazarım hocam. Güncellemelerini ayarlarını yaparım tatmin etmezse mecbur iade ederim.

Hocam internetten sipariş verdim pazartesi elimde olur gibi. Vallahi elimde şu an 800 liralık Monster kulaklığı vardı onun sesi bile net geliyordu. Bakalım 5.000 liralık kulaklık ne vaat edecek :D geldiğinde yorumlarımı yazarım hocam. Güncellemelerini ayarlarını yaparım tatmin etmezse mecbur iade ederim.

Bahsettiğim ayarları uygulayın tizli değilse rahatsız etmeyecektir. Bende meraktayım umarım iyidir 🤗

Bahsettiğim ayarları uygulayın tizli değilse rahatsız etmeyecektir. Bende meraktayım umarım iyidir 🤗
Geldiğinde mutlaka deneyeceğim dostum en sağ sekmede tutuyorum sizin konunuzu unutmamak için :D Klavyede yay sesi vardı, mouse da gıcırdıyordu bazen ikisini de servise gönderdim. İnşallah kulaklık sorunsuz gelir diyelim. Çok teşekkür ettim yardımların için dostum.

Geri
Yukarı