Razer Kraken V3 X vs BlackShark v2 X

Yer
S.H.I.E.L.D.
Merhaba arkadaşlar, BlackShark v2X kulaklığım arızalandı, servis stokta olmadığı için muadil olarak Kraken v3X önermekte. Hangi kulaklık daha iyidir? Teklifi kabul etmeli miyim?
Not: Servisin değişim için önerdiği ürünün model kodu RZ04-03750300-R3M1. arattığım zaman v3X çıkıyor ancak pek emin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
BlackShark daha iyi. İndirimde falan aldıysanız elinizdekinden isteyin veya daha yükseğini.
850 TL’ye almıştım, şu an para iadesi alırsam BlackShark almak için bile üstüne eklemem lazım. V2X olmadığı için Kraken V3X teklif ettiler. Eğer aralarında çok fark yoksa kabul etmeyi düşünüyorum. V3X’de USB ve RGB olması dikkatimi çekti.

850 TL’ye almıştım, şu an para iadesi alırsam BlackShark almak için bile üstüne eklemem lazım. V2X olmadığı için Kraken V3X teklif ettiler. Eğer aralarında çok fark yoksa kabul etmeyi düşünüyorum. V3X’de USB ve RGB olması dikkatimi çekti.
V2X hem ses kalitesi hem malzeme kalitesi olarak iyi. Krakenin malzeme kalitesinden şikayetçi olanlar var ve hatta bir tanıdığımın Kraken'i kırıldı.

V2X hem ses kalitesi hem malzeme kalitesi olarak iyi. Krakenin malzeme kalitesinden şikayetçi olanlar var ve hatta bir tanıdığımın Kraken'i kırıldı.
Arena ile görüştüm V2X’in mayıs ayının başında geleceğini ve geldiği zaman gönderebileceklerini söylediler. Bende beklemeye karar verdim. Kraken bence tasarım vs. olarak güzel bir kulaklıktı ancak izlediğim videolarda dediğiniz gibi V2X kadar kaliteli olmadığının farkına vardım. Yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı