VPN bağlanamıyor

Metellica07

Femtopat
Daha fazla  
Uzun süredir bilgisayarıma VPN bağlamaya çalışıyorum en az 3 4 tane VPN programını denedim internet bağlantılarını da değiştirip denedim. ama nedense sadece kendi bilgisayarımda böyle bir sorun yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Artı olarak DNS'imi de değiştirdim ama bir işe yaramadı.

Uzun süredir bilgisayarıma VPN bağlamaya çalışıyorum en az 3 4 tane VPN programını denedim internet bağlantılarını da değiştirip denedim. ama nedense sadece kendi bilgisayarımda böyle bir sorun yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Artı olarak DNS'imi de değiştirdim ama bir işe yaramadı.
Merhaba Hangi Vpni Kullaniyorsunuz Ve Mobil veriden mi internet aliyorsunuz

Proton VPN'le sorunu çözdüm ama WARP'ı kullanamıyorum nedense kaç kez silip tekrar yüklediğim halde sorun çözülmüyor.

WARP'ı Telekom firmaları engelliyor maalesef mobil veriden bağlanınca VPN yapilamiyor BTK'nin bir kararı sanırsam.

WARP Cloudflare sunucuları Türkiye'de bulunduğu için internet cikislarina izin vermiyor.

Merhaba konu hala güncel mi bilmiyorum fakat bağlanmama sorunu yaşayanlar için bilgisayarda şu adımı deneyip tekrar bir test edin isterseniz.
WARP'ın dosya konumu>warp-svc.exe dosyasını çalıştırın ve yeniden deneyin.

1714856481686.png

Merhaba konu hala güncel mi bilmiyorum fakat bağlanmama sorunu yaşayanlar için bilgisayarda şu adımı deneyip tekrar bir test edin isterseniz.
WARP'ın dosya konumu>warp-svc.exe dosyasını çalıştırın ve yeniden deneyin.

Eki Görüntüle 2187062
Selamlar Hocam Sorun Mobilden girince Oluyor
Desktop Yazılımında bir sorun bulunmuyor

Geri
Yukarı