Razer Kraken V3 X vs Razer Kraken 2019

Bütçe
500

Ascanyte

Hectopat
Daha fazla  
İki ürünün de farklarını aşağıya bırakıyorum. Her haliyle V3 X daha iyi. Güncel olması, USB kullanması, hafızalı pedleri, hafifliği ve tek yönlü mikrofonu.
Ancak 2019 sürümünün de artıları 50mm sürücüleri, alüminyum gövdesi ve jel kulak yastığı. Açıkçası jel kulak yastığı nasıl bir şey bilmiyorum kullanan varsa aydınlatabilir.
Biliyorum büyük ihtimal V3 X daha güncel olduğu için sürücüleri daha iyi, gövdesi daha dayanıklı falan ancak fotoğrafa baktığımda bile 2019 daha rahatmış gibi duruyor.
Bütçe bu kadar. Max 500'e çıkılabilir. Başka kulaklıklar da önerebilirsiniz ancak bu bütçe de marka ve düzgün kulaklık bulmak biraz zor. Ayrıca G332 de bir seçenek diyecek olursanız zaten arkadaşım ondan başka bir kulaklığa geçmek istiyor. Sol kısmını kırmış kulaklığın.

razer.png

Kraken V3X daha rahat aslında hafif üst bandı bir tık daha yumuşak. Ses kalitesi hakkında ikisi de yakındır diye düşünüyorum bence iade kabul eden sitelerden alıp beğenmezseniz iade edebilirsiniz.
Outlet ürün var bir tık fiyatı fazla. Bu kulaklık diğer ikisinden daha iyidir, eksisi ise mikrofonu çıkarılamıyor ve kablosu silikon kablo.

Son düzenleme:
V3 X alıp geç bence 50mm sürücünün farkının çok hissedildiğini düşünmüyorum. Ayrıca jak giriş anakartın iyi değilse dediğin gibi seni üzer.

Kraken V3X daha rahat aslında hafif üst bandı bir tık daha yumuşak. Ses kalitesi hakkında ikisi de yakındır diye düşünüyorum bence iade kabul eden sitelerden alıp beğenmezseniz iade edebilirsiniz.
Outlet ürün var bir tık fiyatı fazla. Bu kulaklık diğer ikisinden daha iyidir, eksisi ise mikrofonu çıkarılamıyor ve kablosu silikon kablo.
Arkadaşım yaza doğru almayı planlıyor. O zamana kadar stok kalırsa en iyi tercih bu tabii. V3 X'in sesleri biraz boğuk geliyormuş pek güvenemedim. Ayrıca diğerinde de jak girişi var ve arkadaşımın bilgisayarı tarihi eser gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı