Razer Kraken X vs. Razer Kraken V3 X vs. Razer Kraken v3

EFRELT

Centipat
Daha fazla  
Ben farklarını çok anlayamaadım v3X ve V3 aynımı ya da Kraken X in 3 tane farklı modelimi var beni aydınlatır mısınız?

Razer Kraken V3 diğer ikisinden çok iyi. Diğerlerine bakma bile oyun amaçlı kullanacaksan. Özellikle oyunlarda ayak sesi dinlemek için kullanacaksan. CS GO, Valorant, PUBG tarzı oyunlarda.

Razer Kraken V3 diğer ikisinden çok iyi. Diğerlerine bakma bile oyun amaçlı kullanacaksan. Özellikle oyunlarda ayak sesi dinlemek için kullanacaksan. CS:GO, Valorant, PUBG tarzı oyunlarda.

Kanka o biraz pahalı gibi ya şey aslında ben en başta X alacaktım sonra v3X diye bir tane daha gördüm onda X e nazartan RGB vardı onu alacaktım ama 2 tane V3 olduğunu görünce aklım karıştı ondan sordum yani sorunum aslında Kraken v3X alınır mı? Onu sordum V3 pahalı X kötü diyorlar v3X nasıldır sizce.

Kanka o biraz pahalı gibi ya şey aslında ben en başta X alacaktım sonra v3X diye bir tane daha gördüm onda X e nazartan RGB vardı onu alacaktım ama 2 tane V3 olduğunu görünce aklım karıştı ondan sordum yani sorunum aslında Kraken v3X alınır mı? Onu sordum V3 pahalı X kötü diyorlar v3X nasıldır sizce.
V3X aralarında en kötüsü. Bence hiç alınmaz çünkü tiz'leri çok kötü diyor incelemede. Ayak sesi dinlemede tizler daha önem gösteriyormuş. O yüzden eğer bahsettiğim tarzda oyunlar oynuyorsan buna dikkat et.

Screenshot_1.jpg

1000TL'lik bir kulaklık arıyorsan sana önerim şu olur fakat bunun da yazılımı çok iyi değil malesef. Bir tek eksisi o.

Bu da V3X ile karşılaştırılması.

Geri
Yukarı