Razer Kraken X alınır mı?

Pykron

Centipat
Merhabalar, bu kulaklık Sinerji de fiyatı 350TL olmuş ama duyduğum söylentilerden dolayı Razer markasına güvenebilir miyim, memnun eder mi bilmiyorum. Duyduğuma göre Razer ürünler de planlı eskitme oluyormuş yani garantisi bittikten sonra ürün ciddi manada eskimeye başlıyormuş. Bu söylentiler doğru mu? Razer'dan memnun kalır mıyım? Bir de daha önce hiç Sinerji'den alışveriş yapmadım sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

TimoLoX

Decapat
Yer
İzmir
Merhabalar, bu kulaklık Sinerji de fiyatı 350TL olmuş ama duyduğum söylentilerden dolayı Razer markasına güvenebilir miyim, memnun eder mi bilmiyorum. Duyduğuma göre Razer ürünler de planlı eskitme oluyormuş yani garantisi bittikten sonra ürün ciddi manada eskimeye başlıyormuş. Bu söylentiler doğru mu? Razer'dan memnun kalır mıyım? Bir de daha önce hiç Sinerji'den alışveriş yapmadım sorun yaşar mıyım?

Kraken X alınmaz.

jai guru deva om

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
New York
Sinerji sitesine güvenebilirsiniz. Fakat bugün 3. defa bu kulaklıkla ilgili konu görüyorum. Çok fazla yerin dibine sokulmuş Razer ve bu modeli. Fakat ben kullandım 6 ay boyunca sorun yaşamadım. Ne amaçla alıyorsunuz kulaklığı?
Kraken X alınmaz.
Neden hocam, bilmediğimden soruyorum.

Yukarı