Çözüm Razer Kraken X kırılması nasıl tamir edilir?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

amazonazort

Decapat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video bana aıt orada neden kırıldıgını ve tamırı nasıl yapılıyor anlattım. Ayrıca 3D dosyasını da buraya bırakıyorum.
razer kraken x by KaRBoNaT-eRoL parça da bu.
Yuzde 40 doluluk.
Destek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video bana aıt orada neden kırıldıgını ve tamırı nasıl yapılıyor anlattım. Ayrıca 3D dosyasını da buraya bırakıyorum.
razer kraken x by KaRBoNaT-eRoL parça da bu.
Yuzde 40 doluluk.
Destek yok.

Hocam merhaba kulaklığın benim kafa bandından çatladı hatta şu konuda var bir kontrol edebilir misiniz bunun tamiri nasıl olur birkaç yere sordum uğraşmadılar.

Hocam merhaba kulaklığın benim kafa bandından çatladı hatta şu konuda var bir kontrol edebilir misiniz bunun tamiri nasıl olur birkaç yere sordum uğraşmadılar.
dustum gec gordum kb bunu hıc yapmadım ama bunun ıcın ustune bır pılastık parca yapılabılır kendı plastıgı cok kotu oldugu ıcın yapıstıcı tutmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı