Razer Kraken X vs Corsair Void Elite vs SteelSeries Arctis 1

Jesterider

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Steelseries Arctis 5 2019 Edition | Asus Rog Keris | Redragon K617 Fizz | Klasse Longteng Huoyun
Kulaklık alacağım fakat çok kararsızım. Ses kalitesi iyi olması ve saatlerce başında durduğum için başımı ağrıtmaması benim için önemli. Yarın alacağım için cevap bekliyorum, bilenler yazabilir mi hangisinin daha iyi olduğunu?

SteelSeries Arctis 1 kullanıyorum. Ses kalitesi çok güzel ve hiç terletme yapmadı bugüne kadar. Çok da rahat bir kulaklık. 7.1 olmaması sizi şaşırtmasın, diğer 7.1 liler de sanal zaten. Sanal 7.1'lerin fiziksel 7.1'lere ulaşması için teknolojinin gelişmesi gerek. Stereo yeterli olur ki zaten ses kasmakta gayet başarılı. Ama Corsair Void Elite de güzel kulaklıktır. İndirime girmişken alınabilir.

SteelSeries Arctis 1 kullanıyorum. Ses kalitesi çok güzel ve hiç terletme yapmadı bugüne kadar. Çok da rahat bir kulaklık. 7.1 olmaması sizi şaşırtmasın, diğer 7.1 liler de sanal zaten. Sanal 7.1'lerin fiziksel 7.1'lere ulaşması için teknolojinin gelişmesi gerek. Stereo yeterli olur ki zaten ses kasmakta gayet başarılı. Ama Corsair Void Elite de güzel kulaklıktır. İndirime girmişken alınabilir.
Umarım dalga geçiyorsunuzdur. En fazla 300 lira edecek bir kulaklık Arctis 1. Mikrofonu kalitesiz ve malzeme kalitesi kıytırık. Corsair Void ile karşılaştırmak zaten çok büyük saçmalık.

Umarım dalga geçiyorsunuzdur. En fazla 300 lira edecek bir kulaklık Arctis 1. Mikrofonu kalitesiz ve malzeme kalitesi kıytırık. Corsair Void ile karşılaştırmak zaten çok büyük saçmalık.

Galiba kablolu model ile karıştırdınız içinde Arctis 7 sürücüsü var mikrofonu gayet iyi ve çok rahat.

Edit: Kablolo model imiş.

Umarım dalga geçiyorsunuzdur. En fazla 300 lira edecek bir kulaklık Arctis 1. mikrofonu kalitesiz ve malzeme kalitesi kıytırık. Corsair Void ile karşılaştırmak zaten çok büyük saçmalık.

Ben kullanıyorum ve mikrofon kalitesi dahil çok kaliteli ve güzel bir ürün. Void Elite ile karşılaştırmak için yazmadım o yazıyı zaten. Ben kullanıcı deneyimimi anlatmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı