Elektronik RAZER Legendary Bundle (Kaira Wireless + PS5 Dualsense Şarj İstasyonu) 1999 TL

Hangi platform için PS 5 için uygun çünkü ama 5 bin TL vermek mantıklı değil, indirimli haliyle alınır net şekilde, kulaklık kötü değil.

Hocam PC platformu için R6 gibi oyunlar oynuyorum bir de hocam bende 2000 TL gösteriyor zaten ancak yine de bir logtech G733 ediyor mu mesela ses kasma anlamında.

Hocam PC platformu için R6 gibi oyunlar oynuyorum bir de hocam bende 2000 TL gösteriyor zaten ancak yine de bir logtech G733 ediyor mu mesela ses kasma anlamında.

G733 iyi bir kulaklık değil Logitech hayranı biri olarak söylüyorum deneme şansım oldu sesi tatmin etmedi bence oyun için Senheiser'ya da HyperX olabilir Game Zero ile çok eşsiz bir deneyim yaşarsınız iyi bir ses kartınızda varsa PC de. Bu kulaklık bence her türlü G733'ten daha yüksek ses verecektir Mic kalitesi G733 her türlü iyidir ama.

G733 iyi bir kulaklık değil Logitech hayranı biri olarak söylüyorum deneme şansım oldu sesi tatmin etmedi bence oyun için Senheiser'ya da HyperX olabilir Game Zero ile çok eşsiz bir deneyim yaşarsınız iyi bir ses kartınızda varsa PC de. Bu kulaklık bence her türlü G733'ten daha yüksek ses verecektir Mic kalitesi G733 her türlü iyidir ama.

Bu kulaklığın 7.1 desteği var mıydı veya ses kartı taksam 7.1 özelliği olmuş olur mu?

Hocam tekrardan hortlattım kusura bakmayın ancak epos Senheiser için söylüyorum ses kartımın iyi olduğunu nasıl anlayabilirim B450-A Pro Max anakart var bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı