Çözüldü Razer Mamba Elite scroll tuşu sıkıntısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fodenist

Hectopat
1 Ay önce Mamba Elite almıştım. Scroll tuşunda aşağıya çektiğimde bir şey olmuyor ancak yukarı ittiğimde biraz ileriye oynuyor ve arada tıklama sesi gibi bir ses çıkıyor ve bazen tek döndürmeme rağmen 2 tane algılıyor. Mouse de sıkıntı olabilir mi? Yoksa ben alışamadım ondan mı böyle oluyor. 600 TL verince korkmamak elde değil.

Çözüm
1 Ay önce Mamba Elite almıştım. Scroll tuşunda aşağıya çektiğimde bir şey olmuyor ancak yukarı ittiğimde biraz ileriye oynuyor ve arada tıklama sesi gibi bir ses çıkıyor ve bazen tek döndürmeme rağmen 2 tane algılıyor. Mouse de sıkıntı olabilir mi? Yoksa ben alışamadım ondan mı böyle oluyor. 600 TL verince korkmamak elde değil.

Mouse önerisi istediğimde Mamba Elite'de kronik sıkıntı var demişlerdi bende o yüzden deathradder V2 almıştım.

Mouse önerisi istediğimde Mamba Elite'de kronik sıkıntı var demişlerdi bende o yüzden deathradder V2 almıştım.

Çözüm

Scroll tuşu çok fazla sıkıntı yaratmıyor şu anda sağa sola tık özelliği var ondan tam sabit durmuyor diye düşünüyorum. Yani kendimi böyle avutuyorum en azından.

Bu arada kronik sıkıntı derken hiçbir yerde bulamadımda ne gibi şeyler mesela?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı