Razer Mamba Elite vs DeathAdder V2

l0st

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle DeathAdder v2'nin 650 IPS ve Mamba Elite'in 450 IPS olması sorun değil. Zaten 450 IPS bir mouse gayet yeterli. Mamba elime daha iyi oturuyor ve vücut geliştirme sporcusuyum ağır olması daha çok işime geliyor yoksa mouse kullanamıyorum düzgünce. Bunlar dışındaki etmenler nelerdir ve sizce hangisi alınmalı? Bütçem ikisini de çok rahat karşılıyor.
  • Mamba Elite: 600 TL.
  • DeathAdder v2: 450 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Deathadder V2 alırdım, hem daha ucuz hem daha iyi bir mouse fakat elinize daha iyi oturuyorsa Mamba Elite'de tercih edilebilir.

Deathadder, adı bile yeter.

Öncelikle DeathAdder v2'nin 650 IPS ve Mamba Elite'in 450 IPS olması sorun değil. Zaten 450 IPS bir mouse gayet yeterli. Mamba elime daha iyi oturuyor ve vücut geliştirme sporcusuyum ağır olması daha çok işime geliyor yoksa mouse kullanamıyorum düzgünce. Bunlar dışındaki etmenler nelerdir ve sizce hangisi alınmalı? Bütçem ikisini de çok rahat karşılıyor.
  • Mamba Elite: 600 TL.
  • DeathAdder v2: 450 TL.
Mamba Elite'yi internet kafede kullanmıştım. O kadar kötüydü ki benim için oynayamadım bile. Razer Viper Mini kullanıyorum normalde.

DeathAdder V2 ezer geçer. Performans açısından çok yakınlar. Hangisi sizi daha rahat ettirecekse onu alın derim.

Önceden DeathAdder Elite kullanıyordum ve serçe parmağım öyle rahatsızdı ki anlatamam. 300 ve üzeri IPS zaten fark edilmiyor ve üst düzey olarak geçiyor. Ayrıca Mamba'da serçe parmağım çok rahat etti. Bu yüzden düşünüyorum Mamba'yı. Sizce doğru mu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı