Razer Mamba Elite vs Razer DeathAdder V2

60 gram ile hafif yapıya sahip olmasının üstüne, gayet kaliteli bir yapısı var.

Bayağı hafifmiş. Anladığım kadarıyla çok sağlam fareler üreten, ama pek tercih edilmeyen bir marka. Şahsen çok sık fare değiştirmediğim için ilk defa duydum bu markayı.

Şu an konuda belirtilen Razer fareleri kafamdan sildim diyebilirim, bunu almaya daha yatkınım. Öneri için ve fare hakkındaki verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Bayağı hafifmiş. Anladığım kadarıyla çok sağlam fareler üreten, ama pek tercih edilmeyen bir marka. Şahsen çok sık fare değiştirmediğim için ilk defa duydum bu markayı.

Şu an konuda belirtilen Razer fareleri kafamdan sildim diyebilirim, bunu almaya daha yatkınım. Öneri için ve fare hakkındaki verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Teşekkür ederim, 70 grammış, özür dilemek isterim, farenin bilinmemesinin iki sebebi, Türkiye'de yayımcısı yeni yeni oluşuyor, tek bir fareleri var.

XM1R sol eliyle nasil kullanacak? yandaki tuslara basmasi zor hatta imkansiz olur sol elde ile kullanimda.

Benim denedigiim Viper modelinde bahsedilen tarzda herhangi bir sorun yoktu bu arada ama diger soyledigim eksiklikler var tabiki baska modellere kiyasla.

Zaten o tuslari kullanmiyorum demis ama basamadigi icin kullanmiyor bence.

@Shuriken Evet kullanamadığım için öyle dedim ama o tuşları kullanmamaya alışığım. İki tarafında da o tuşlardan olan düzgün pek fare yok. Sağ elli kullanan arkadaşlarımın bile o tuşları kullandığını görmedim.

Tercih yaparken o tuşların yerini görmezden gelebilirim, simetrik şekilli olması daha önemli benim için.

Valla ne yalan soyleyeyim olmadigi icin kullanmiyorsun ve alismissin bence ama kullanmaya baslasan eksikligini hissedersin kesinlikle. Oynadigim her fps oyununda ise yariyor mesela.

G305 ve Model O var bende simetrik olarak ama onlarda da solda tuslar.

@Shuriken Hocam dediğin gibi belki yan tuşlarını kullanabileceğim bir fare olsa oyunları daha etkili oynatabilir. Solak olmam gereği o tuşları hiç kullanmadığım için bir şey diyemiyorum. Önerilerine bakacağım, teşekkür ederim. 3-5 gün içinde karar verip alacağım konudaki öneriler doğrultusunda.

Geri
Yukarı