Razer Man O War Refurbished vs Normal

Colasani

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süredir Razer'in Man O War modelini almayı düşünüyorum. Fakat Amazon'daki fiyatlara bakınca aynı üründe farklı fiyatlar ve farklı kargo fiyatları gördüm.

Birinde Gaming yazarken diğerinde Chroma yazması ne anlama geliyor?
İki link arasındaki üründe ne fark var? Fiyat farkı bakımından değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk linkteki kulaklık Refurbished, yani iade edilmiş ürün demektir. Bu tür ürünler daha önce satılmıştır, ancak iade alınmıştır. İade alım sonrası elden geçirilir ve düşük bir fiyat ile yeniden satışa sunulur.
İkinci linkteki ise sıfır olanı. Tercihinizi buna göre yapın.

İlk linkteki kulaklık Refurbished, yani iade edilmiş ürün demektir. Bu tür ürünler daha önce satılmıştır, ancak iade alınmıştır. İade alım sonrası elden geçirilir ve düşük bir fiyat ile yeniden satışa sunulur.
İkinci linkteki ise sıfır olanı. Tercihinizi buna göre yapın.
İkinci linke bakınca kargo parası yüksek geliyor fakat farklı bir satıcı gördüm hemen sağ alt tarafta. Kargo parası almak yerine üzerine 20 dolar daha eklemiş bulunmakta. Sizce güvenilir mi? Bir de ikinci linkteki ürüne garanti ekleyemememin sebebi nedir ? Ya da Headphone stand ile beraber alınca 180 dolar olduğu halde kargo parası 0 dolara düşmesi değişik değil mi ? (Almanya'dan alacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk linkteki ürünün Türkiye'ye gönderiminin olmadığını görüyorum. O yüzden olabilir.
Wireless modeline nedense garanti eklenmiyor. Amazon ile iletişime geçip nedenini öğrenebilirsiniz.

İlk linkteki ürünün Türkiye'ye gönderiminin olmadığını görüyorum. O yüzden olabilir.
Wireless modeline nedense garanti eklenmiyor. Amazon ile iletişime geçip nedenini öğrenebilirsiniz.
Nereden iletişime geçiyoruz?
Amazon'u alışveriş için çok kullanmıyorum, o nedenle bilmiyorum.

Giriş yapın; üst bölmeden "Help"

upload_2018-2-12_20-7-51.png

"Help" sayfasından biraz aşağıya inin; "Need More Help -> Contact US" diyerek iletişim bölmesine geçebilirsiniz. Canlı destek de mevcut.

upload_2018-2-12_20-8-59.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı