Razer Thresher Ultimate vs Razer Man O War

cacalas

Decapat
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi bu iki model arasında kaldım. Herkes farklı bir şeyler söylüyor fakat bir türlü bir sonuca varamadım. Razer Thresher Ultimate Wireless mı almalıyım yoksa Razer Man o War Wireless mı? Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.Bu iki kulaklık arasında yorum yaparsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle "Razer Thresher Ultimate Wireless". Man o War'ı kesinlikle tavsiye etmiyorum. İnternette sürüsüyle kırılma videosu paylaşılmakta. O kadar para verip kulaklığın elinde kalması hiç hoş olmaz. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar öncelikle selamlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi bu iki model arasında kaldım. Herkes farklı bir şeyler söylüyor fakat bir türlü bir sonuca varamadım. Razer Thresher Ultimate Wireless mı almalıyım yoksa Razer Man o War Wireless mı? Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.Bu iki kulaklık arasında yorum yaparsanız çok sevinirim.

Kablolu sürümünü incelemem mevcut. ManO'War gayet tatmin eder. Kırılma olayına gelince insan gibi kullandığınızda sıkıntı olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı