Razer mini Viper vs. G402

Wense

Picopat
Selamlar, öncelikle başlığı böyle yazdım yoksa uzun olacaktı. Arkadaşlar iki fare arasında kaldım, açıkcası parmaklarım büyük yaşımın az olmasına rağmen, büyük parmaklara sahip değilim. G102 kullanıyorum ve 86 gram ağırlığında, yani aşırı derecede rahat kullanıyorum. Ağır bir fare denedim, ASUS ROG gladıus 5 denemiştim. Ama elime ağır gelmişti, hareket ettirtmesi daha da zor oluyordu.

Bunları anlattığıma göre size ne almam gerektiğini ve seçtiklerimi söyliyeyim;

Razer mini Viper.
G402.

İkisi arasında bir karar vermek istiyorum, sizde yanıtlarsanız sevinirim arkadaşlar.

G402. Bütçe nedir acaba G402'nin fiyatı hakkında bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
G402. Bütçe nedir acaba G402'nin fiyatı hakkında bir bilgim yok.

Tercihimi verdim ama eğer bir gün olurda, insanlar bunu araştırırsa diye bilgim olsun diye bütçemi burada belirteyim ya da ortalama alacak insanın bütçesi ki bin TL bütçesi olan adam ya da 900 TL'si olan adam bu fiyat aralığındaki fareleri almaz zaten.

Bütçem 300 TL'di, Razer Viper'in yazılımları ve seçenekleri daha fazla ve daha da küçük olduğu için aşırı derecede işime yarayacağını düşündüm. G402'den daha da iyi olduğunu düşünüyorum tabii ergonomininde önemi var, ben ağır fare sevmiyorum ki ROG Gladius'u deneyimlerken bunu fark ettim.

Bundan dolayı Razer Viper Mini seçtim ki 2020 yılında çıkmış bir fare kendisi, aradan 6 yıl geçmiş ve sağlam bir firima tarafından çıkartıldığı için bu fiyatı verip böyle bir fareyi almak daha da iyi oldu benim için "claw" mouse şekli tutuşunu yapmasam bile alışırım bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı