Razer Ornata Chroma bir tuşa basınca bir sürü işlem yapıyor

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Kaç yıldır bilgisayar kullanıyorum ilk defa böyle bir şey gördüm. Klavyede random atınca bir anda her şey birbirine giriyor ama sadece Shift tuşuna basınca böyle oluyor ve herhangi bir sayfada durmadan aşağı iniyor. Videoyu ekledim bunun bir çözümü var mı?
Klavyem = Razer Ornata Chroma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaç yıldır bilgisayar kullanıyorum ilk defa böyle bir şey gördüm. Klavyede random atınca bir anda her şey birbirine giriyor ama sadece Shift tuşuna basınca böyle oluyor ve herhangi bir sayfada durmadan aşağı iniyor. Videoyu ekledim bunun bir çözümü var mı?
Klavyem = Razer Ornata Chroma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

PC inizi yeniden başlatın o olmadısya da USB'de sıkıntı olabilir.

Farklı bir bilgisayarda deneyin klavyeyi. Aynı şeyi yaparsa garantiye yollayın. Yapmazsa yazılımsal olarak sizin bilgisayarinizda bir problem var.

Hocam maalesef deneyebileceğim bir bilgisayar yok. Dün kardeşim geldi klavyeye yumruk attı ondan sonra böyle olmaya başladı. Konuda eklemeyi unutmuşum bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor ama durmadan böyle yeniden başlatmak bayıyor insanı.

Hocam maalesef deneyebileceğim bir bilgisayar yok. Dün kardeşim geldi klavyeye yumruk attı ondan sonra böyle olmaya başladı. Konuda eklemeyi unutmuşum bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor ama durmadan böyle yeniden başlatmak bayıyor insanı.

O zaman vurmasaydın kardeşin o zaman bozulmazdı ve o kardeşin yumruk attığı için o garanti değildir.

Demeki klavye bozulmuş ama çok fazla paralı klavye almışsınız üzüldüm:(

Bilgisayarcıya falan gidin orada deneyin en azından. Klavyeden kaynaklanıyorsa garantiye yollarsınız.

Hocam garantiye göndermeyi düşünüyorum fakat şu an derslerim var ve klavyeyi garantiye gönderirsem en kötü 1 ay göndermezler. O yüzden idarelik bir klavye alıp göndermeyi veya direkt yeni bir klavye alıp göndermeyi düşünüyorum.

Klavye bozulmuş.

Geri
Yukarı