Razer Ornata Q ve CTRL tuşuna basınca başka tuşlar da basıyor

Miri_98

Kilopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherborad: Gigabyte B550M Aorus Pro
CPU: Amd Ryzen 5 3600
Graphics card: AMD XFX RX5500XT 8gb
Ram: Gskill 2x8gb(16gb) 3600mhz cl16
SSD: Samsung Evo 970 500gb nvme
Power supply: Thermaltake 700w smart rgb
CPU coller: CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB V2
Meslek
Teknisyen
Selam. (Q) tuşuna tıkladığım zaman (Tab) tuşunu da aynı anda çalıştırıyor ve yazı yazarsan bu yüzden (Q) çalışmıyor. İkinci olarak da (CTRL) tuşunda da aynı sorun var, tıkladığım zaman (Win) tuşunu beraberinde çalıştıyor bu yüzden kısa yol kombinasyonlarını kullanamaz hale geldim. Örneğin kopyala yapıştır gibi. Mekanik klavye değil. Ne gibi çözümler önerebilirsiniz? Alkol öneren gördüm, ne kadar doğru bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. (Q) tuşuna tıkladığım zaman (Tab) tuşunu da aynı anda çalıştırıyor ve yazı yazarsan bu yüzden (Q) çalışmıyor. İkinci olarak da (CTRL) tuşunda da aynı sorun var, tıkladığım zaman (Win) tuşunu beraberinde çalıştıyor bu yüzden kısa yol kombinasyonlarını kullanamaz hale geldim. Örneğin kopyala yapıştır gibi. Mekanik klavye değil. Ne gibi çözümler önerebilirsiniz? Alkol öneren gördüm, ne kadar doğru bu?
Makro olabilir mi?

Klavyeye sıvı mı döküldü?

Yeni konular

Geri
Yukarı